אודות פז גרופ

פז גרופ הוקמה בשנת 2006 כשמחירי הנדל"ן היו בשפל חסר תקדים. את הדרך החלה החברה ברכישת דירות בפתח תקווה במחירים של 500-600 אלף ש"ח, שיפוצם והשכרתם. מכיוון שהמחירים היו נמוכים ותנאי המימון היו נוחים מבהווה התרחבה החברה ורכשה נכסים רבים באזורים הללו וכן בגבעת שמואל, רמת גן, הרצליה, נתניה, בני ברק, ירושלים, באר שבע וחיפה. 
 
כיום בבעלות החברה מאות אלפי מטרים של דירות, משרדים, מחסנים ועוד.
 
בשנת 2009 לאחר משבר הסאב פריים הרחיבה החברה פעילותה ויצאה במסע רכישות גם בארה"ב, שנמשך עד היום. החברה גייסה מעל 500 משקיעים ושותפה במאות נכסים של נדלן למגורים באורלנדו וג'קסונוויל (פלורידה), סינסינטי וקליבלנד (אוהיו) ורוצ'סטר (ניו יורק). 
 
עם כח קניה של מאות משקיעים חדשים וחוזרים ועם גיבוי מלא של הבנקים בישראל, רוכשת היום החברה נכסים על בסיס יומיומי הן בישראל והן בארה"ב.

מייסד החברה - יריב פז

בן 45 עוסק בנדל"ן מזה 12 שנים.
נמנה בין יזמי הנדל"ן המובילים בישראל עם נסיון עשיר בארץ ובארה"ב.
יריב פעיל בשוק האמריקאי משנת 2009. בבעלותו עשרות נכסים בארץ ובארה"ב והוא שותף במאות נכסים בארה"ב.
עיקר פעילותו היום היא בניו יורק, אוהיו, ופלורידה. עד כה פתח יריב פז 12 קבוצות לרכישת בתים בארה"ב וליווה מאות משקיעים בעסקאות לרכישת נכסים בארה"ב בצורה פרטית או קבוצתית. יריב מנהל את פורום "השקעות נדל"ן בארה"ב" באתר תפוז, מפרשן בגלובס, דה-מרקר ומתארח בפינה שבועית באתר ביזפורטל כמומחה להשקעות נדל"ן בארה"ב.
בנוסף, יריב מרצה מבוקש ומעביר סדנאות וקורסים של נדל"ן בבית הספר של זיו האפט (BDO), בטכניון ובמכללות שונות בארץ.

הצוות שלנו

נטע אור

שותפה וסמנכ"לית משקיעים

לנטע למעלה מ-10 שנות נסיון בניהול אופרציות בארץ ובעולם והכשרה של אנשי מכירות בתחומים שונים.
בשנים האחרונות ניהלה חברות עם מחזורי מכירות של מיליוני דולרים בשנה ועשרות עובדים בארה"ב, אוסטרליה וניו זילנד. ביניהן גם חברת  Sellaway LTD אותה ייסדה בשנת 2010. 

יוני ליפשיץ

שותף ומנהל השקעות
ג'קסונוויל פלורידה

מוסיקאי, יזם ומשקיע נדל״ן בארץ ובארה״ב.
לאחר מספר שנים בהן ליווה משקיעים פרטיים והקים קבוצות השקעה, צבר יוני נסיון רב באיתור הזדמנויות בשוק האמריקאי עם התמחות בשוק של פלורידה, אותו הוא מנהל היום עבור החברה.

אימאן ספדי

מנהלת השקעות רוצ'סטר ניו-יורק

לאימאן נסיון של 15 שנים בניהול נכסים והשקעות עם התמחות בשוק של רוצ'טסר ניו יורק.
חברת הניהול אותה ייסדה בשנת 2002 היא מהמובילות ברוצ'סטר ניו יורק ומאפשרת לנו להשקיע בראש שקט בידיעה שהנכסים מתנהלים על הצד הטוב ביותר תוך חיסכון משמעותי בהוצאות התפעוליות השוטפות ותשואות מהגבוהות בשוק האמריקאי.

רונן מרקוביץ'

רואה חשבון

בעל תואר בחשבונאות ומנהל עסקים, רואה חשבון מוסמך וחבר בלשכת רואי החשבון בארץ.
הקים את המשרד בארץ לאחר פרישתו כמנהל מחלקת המס של אחד ממשרדי רואי החשבון הגדולים בישראל.
בעבר, היה פעיל כחבר בצוות העריכה של ירחון "מיסים" המתפרסם מטעם הלשכה לרואי חשבון בישראל בו העניק מהידע המקצועי הרב שרכש כמומחה למיסוי ישראלי, אמריקאי ובינלאומי

אילן גלזר

עורך דין נאמן

עורך דין ונוטריון אילן גלזר הינו שותף בכיר ומנהל סניף רמת גן של משרד עורכי הדין גלזר ושות' משרד עורכי דין ונוטריונים, אשר הינו משרד בוטיק בתחומי הנדל"ן.
אילן גלזר בוגר האוניברסיטה בתל-אביב ויוצא משרד ש. הורוביץ ושות'.
מתמחה בדיני מקרקעין ונדל"ן ובעל נסיון רב שנים בליווי ובביצוע עסקאות במקרקעין בישראל ובחו"ל.

רעות שמש

מנהלת משרד

לרעות נסיון רב שנים בניהול אדמניסטרטיבי של חברות בתחום הנדל"ן ובתחומים מגוונים נוספים.
עם הנסיון שצברה מנהלת רעות את הפן האדמינסטרטיבי בפז גרופ ונותנת מענה ללקוחות החברה.

צרו קשר

דוא"ל: info@paz-group.com
כתובת: מגדל ב.ס.ר . 4, בני ברק
טלפון: 073-7780776

נשמח לסייע לכם בכל עיניין.
אנא מלאו את הטופס ונדאג ליצור עמכם קשר במהלך 24 השעות הבאות.

עקבו אחרינו

אין באמור משום הצעה או הזמנה לביצוע עסקה כלשהי, אלא הצגה כללית של אפשרות הצטרפות למאגר משקיעי חברת פז גרופ או חברות מטעמה בהשקעות נדל"ן בארצות הברית, הכל בכפוף לתקנון והסכמיה של החברה. אין באמור משום הבטחת תשואה כלשהי או התחייבות להשגת תוצאות כלשהן. נתוני התשואה המוצגים הן הערכות בלבד או דוגמא לתשואה שנבעה למשקיעים מסוימים בהשקעה מסוימת בה השתתפו. על כל רוכש להביא בחשבון שעסקות מסחריות כרוכות בסיכונים ובאי וודאות, ולכן על כל רוכש לבדוק את רמת הסיכון הגלומה בכל עסקה ואת מידת התאמתה לצרכיו.  החברה אינה ערבה בשום צורה שהיא להחזר ההשקעות למשקיעים או לרווחים שיהיו למשקיעים כתוצאה מהשקעתם בהשקעות השונות.