סרטונים - פז גרופ חברת השקעות נדלן

הרעיון מאחורי סדרת הסרטונים על נדל"ן בארה"ב

כשיריב פז, יועץ השקעות נדל"ן בארה"ב, מרצה מבוקש, פרשן בכיר בעיתונות הכלכלית, חיפש לפני יותר מעשור חומרים על השקעות נדל"ן בארה"ב, הוא לא הצליח למצוא כאלה.

אז יריב החליט לעשות מעשה ולייצר מידע, ידע וערך על בסיס מה שלמד מהמומחים האמריקאים הטובים ביותר. כל הידע והמידע הזה על השקעות נדלן בארהב, מזוקק לתוך הסרטונים שאתם צופים בהם בראש העמוד. 

ממוקדים במתן ערך על השקעות נדל"ן בארה"ב

בתור חברת השקעות נדלן בארהב מובילה, מה שמנחה אותנו זה להעניק ערך, ידע וכלים, גם אם לפעמים אנחנו לא מצפים לקבל עבורם כל תמורה.

מהסיבה הזאת אנחנו יוצרים תוכן וערך הנוגע לתחום השקעות נדלן בחול ובפרט תוכן על השקעות נדלן בארהב. המקור הראשון למידע וידע הוא בבלוג שלנו שמתעדכן באופן שוטף. באתר פז גרופ תוכלו למצוא סדרת סרטונים שיצרנו יחד עם אתר BIZPORTAL, סרטוני YOUTUBE כפי שמופיעים בראש עמוד זה והרבה מאוד ידע וערך.

ככל שבדקנו, לא מצאנו אפילו עוד חברת השקעות נדלן בארהב אחת נוספת שמשקיעה כל כך הרבה בידע ובערך למבקרים באתר שלה ואנחנו גאים להיות חברת השקעות נדלן שלא רק מאתרת עסקאות מתחת למחיר השוק אלא מעניקה את התכנים הטובים ביותר.

לאחרונה השקנו פודקאסט השקעות נדלן שנשמח שתאזינו לו ותקבלו עוד הרבה מאוד ערך.

נשמח לשמוע גם עצות ורעיונות לתוכן נוסף שיעניין אתכם

תוכלו ליצור עימנו קשר להמלצות תוכן נוספות דרך חלונית השארת פרטים באתר
או סתם לספר לנו על הערך שהתוכן והמידע באתר נתנו לכם

"אני מאמין בלב שם שכדי לבצע השקעות נדל"ן בחו"ל, נכון יותר לבוא ממקום של ידע עמוק. לכן בחרתי קודם כל לייצר סדרת סרטונים על תהליך רכישת נדל"ן בארצות הברית על מנת שתוכלו לקבל החלטות ממקום של עוצמה וידע רב. כולי תקווה שתבצעו השקעות נדל"ן מוצלחות ותוכלו להשתמש בשירותים של פז, חברת השקעות נדלן בחול"
יריב פז, מומחה השקעות נדל"ן, מרצה ומנכ"ל ובעלים של פז גרופ
1
לייקים
1
שיתופים
1
פרסים