פז גרופ - השקעות נדל"ן

פז גרופ הינה חברת השקעות נדל"ן בארה"ב שהוקמה בשנת 2006 על ידי יריב פז. במרוצת השנים צברה פז גרופ ניסיון בשורה של השקעות נדל"ן מוצלחות בארה"ב. כך למשל, בשנת 2020 יזמה החברה בהצלחה רבה פרויקט השקעה במולטי פמילי, בשיקגו.

פז גרופ החלה את דרכה ברכישת דירות בישראל במחירים נמוכים, שיפוצם והשכרתם. המחירים הנמוכים, ותנאי המימון הזולים איפשרו לחברה להתרחב ולרכוש נכסים נוספים בכל הארץ. כיום, בבעלות החברה מאות אלפי מטרים של דירות, משרדים, מחסנים ועוד.

היסטוריה של הצלחה גדולה בהשקעות נדל"ן בארצות הברית

עם ההצלחה הגדולה, הגיעה גם ההכרה של התקשורת הכלכלית. פעילות החברה מסוקרת באופן שוטף בעיתונים ובאתרים הכלכליים הפופולאריים, וואלה, גלובס, דה מרקר, כלכליסט ו-Bizportal.

כשמחירי הנדל"ן היו בשפל חסר תקדים ניצל פז את ההזדמנות והיה מהראשונים שזיהו את הפוטנציאל של השקעות נדל"ן בארצות הברית. בשנת 2009 לאחר משבר הסאב פריים הרחיבה החברה פעילותה ויצאה במסע השקעות נדלן גם בארה"ב, שנמשך עד היום.

החברה גייסה מאות משקיעים ושותפה במאות השקעות נדלן ובבעלות על נכסים של נדל"ן למגורים. פז גרופ מתמקדת במטרופולין של קליבלנד אוהיו. מאז הקמתה ועד היום ביצעה החברה מעל ל-1,000 טרנזקציות ועסקאות מוצלחות עבור משקיעים. משרדנו מלווה על ידי היועצים הטובים ביותר בניהם משרד עורכי הדין המומחה בהשקעות נדל"ן חו"ל, GBK.

אנו פועלים במגוון דרכים על מנת להגיע לנכסים הטובים ביותר עבור המשקיעים שלנו, ולאפשר להם השקעה בנדל"ן בארה"ב בסיכון נמוך ורווחית, בשקיפות מלאה וליווי צמוד של יועץ השקעות נדל"ן.

קהילות נדל"ן בארה"ב

מקימים את הפודקאסט המצליח נדל"ן והשקעות – הפודקאסט המוביל בתחום נדל"ן בארה"ב

בשנת 2020 ייסדה פז גרופ את הפודקאסט הראשון בישראל שדן בנושאים הנוגעים בהשקעות נדלן בארהב. הפודקאסט צבר הצלחה חסרת תקדים, והפך לאחד המואזנים ביותר בקטגוריות של השקעות ונדל"ן. כעבור חצי שנה בלבד מאז השקתו, צבר הפודקאסט שלנו בנושאי נדלן בארהב, למעלה מ-25,000 הורדות, כשמאזינים רבים ממתינים בכיליון עיניים ליציאת הפרקים הבאים.

הפודקאסט צבר קהילה קבועה של עוקבים רבים, החל ממשקיעים נדלן מתחילים, כאלה שמעוניינים ללמוד ולרכוש ידע ומושגים בנושאים של נדלן בארהב וכן גם מומחים שמעוניינים לשמוע על דרכים כיצד להגדיל את התשואה.

אחת מקהילות הפייסבוק המובילות לנדל"ן בארצות הברית

בשנת 2019 הקים יריב פז, מנכ"ל פז גרופ, את קהילת "מאחורי הקלעים – השקעות נדלן בארהב עם יריב פז". כיום הקהילה של יריב פז נחשבת לאחת הפופולריות והמצליחות בתחום השקעות נדל"ן ובפרט בכל הנוגע להשקעות נדל"ן בארצות הברית.

הקהילה יוצרת דיוני עומק, עולים בה סוגיות שונות ובקשות לאיתור של מומחים בנושאים של השקעות בארהב. אנחנו מבקשים באמצעות הקהילה להעלות את המודעות לחשיבות של הכנסה פסיבית במטרה להגיע לעצמאות כלכלית דרך ביצוע של השקעות נדלן בארהב.

המצטרפים לקהילת הפייסבוק שלנו, נהנים משורה של תכנים מקצועיים שאנחנו משתפים מאתר פז גרופ, החל מפרקים שעולים בפודקאסט ובהמשך גם מאמרים מקצועיים המתפרסמים בבלוג של אתר פז גרופ.

השירותים שאנחנו מציעים - ליווי וייעוץ השקעות נדל"ן בארה"ב

בעזרת הניסיון, הידע והקשרים שצברנו בשוק הנדל"ן האמריקאי, ובעזרת המערכת המקומית שהקמנו ביעדים בהם אנו פועלים – אנו מלווים משקיעים פרטיים, קבוצות משקיעים וקרנות הון מישראל וממדינות שונות ברחבי העולם כמו סין, אוסטרליה, קנדה, אנגליה ועוד, ומאפשרים להם לרכוש נכסים בפחות ממחירי השוק תוך ליווי מלא בתהליך.

יועצי השקעות נדל"ן בארה"ב עורכים שיחות ייעוץ עם מגוון רחב של לקוחות קיימים ופוטנציאליים מדי יום. יחד עם הלקוחות, הם בוחנים נתונים, מידע עדכני ותובנות שאספנו על השקעות נדל"ן בארה"ב . היועצים שלנו, לצד מחלקת המחקר והאנליזה מאתרת הזדמנויות השקעות נדל"ן כגון: נכסי ירושה, גירושים, חובות מיסוי, פרובייט וכיו"ב. אנו מתחרים במכרזים לרכישת דירות, מפרסמים במדיות השונות בתקציב חודשי גבוה, מעסיקים אולסלרים המסתובבים בשטח, ומתחרים על נכסים בשוק כדי לאתר השקעות מניבות ולייצר למשקיעים הכנסה פסיבית ברמה הגבוהה ביותר.

קורס השקעות נדל"ן בארה"ב

אי אפשר לספר על אודות פז גרופ השקעות נדל"ן בארצות הברית, בלי לספר על דורות של סטודנטים ומשקיעי נדל"ן בארה"ב שהדרכנו במהלך השנים האחרונות.

אין דבר שיותר ממלא אותנו בעולם, מאשר להעביר תכנים מקצועיים וללמד צעירים, מבוגרים וגם פנסיונרים כיצד לבצע השקעות נדל"ן בארה"ב שיעניקו להם הכנסה פסיבית ויובילו אותם, בתנאי שיתמידו למצב של עצמאות כלכלית. רבים מטילים הרבה ספק, אז נכון, הדרך לשם לא קלה, היא דורשת הרבה מאוד ידע, ניסיון וגם הבנה ושינוי תודעה שהכסף שלנו צריך לעבוד בשבילנו. זה לא מובן מאליו בכלל. הרי מה חינכו אותנו?

כל הזמן לימדו אותנו שאנחנו צריכים לעבוד קשה בשביל הכסף שלנו, שהדרך היחידה היא ללכת לאוניברסיטה ולמצוא עבודה מכניסה. אין ספק אפשר לעשות גם את הדרך שעליה גדלנו, אבל בעולם שלנו המשתנה ורצוף המשברים כמו קורונה, סאב-פריים ואחרים אי אפשר יותר לסמוך על מקומות העבודה.


אחד הפתרונות הוא לבצע השקעות נדל"ן כאלה שיאפשרו לכסף שלנו לעבוד בשבילנו, וזה אומר לעבוד בשבילנו דרך השקעות נדל"ן בארצות הברית. 

קורס של פרקטיקה יישומית והתנסות מעשית בהשקעות נדל"ן בארצות הברית

אנחנו נותנים דגש מאוד משמעותי על כל הנושא של הפרקטיקה במהלך הקורסים שלנו. כל זאת מתוך הבנה שאם סטודנטים לא יתנסו במשימות בפועל, הקורס עלול להישאר בתיאוריה בלבד והמרחק של התיאוריה מהביצוע בפועל יהיה גדול.

במהלך הקורס אנחנו מסייעים לסטודנטים למצוא נכסים להשקעה בארצות הברית, מדריכים אותם כיצד להתקשר לאולסיילרים ואנשי מקצוע ועוד. 

בתמונה: יריב פז, מנכ"ל ובעלים של פז גרופ

יריב פז | מייסד פז גרופ השקעות נדל"ן בארה"ב

יריב פז, מנכ"ל ומייסד החברה, מפרשן בגלובס, דק מרקר וכו' והתארח בפינה שבועית באתר ביזפורטל כמומחה השקעות בארה"ב. בנוסף, מעביר יריב קורסים וסדנאות בנושאי נדל"ן במכללת BDO ומכללות שונות בארץ.

ויקטור

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית הועניב היושבב שערש שמחויט - שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

בתמונה: יריב פז, מנכ"ל ובעלים של פז גרופ

אליה

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית הועניב היושבב שערש שמחויט - שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

דברו איתנו

דוא"ל: info@paz-group.com
כתובת: מגדל ב.ס.ר . 4, בני ברק
טלפון: 03-3725481

נשמח לסייע לכם בכל נושא בתחום השקעות נדל"ן בארצות הברית
אנא מלאו את הטופס ונדאג ליצור עמכם קשר במהלך 24 השעות הבאות