השקעות נדלן

איך לרכוש בית בארה"ב ללא שימוש בהון עצמי או הלוואות?

מגזין ראש השנה 2020 של פז גרופ: איתור נכסים מתחת למחיר שוק הוא אמנם משימה למקצוענים, אך מי שיתאמצו, יצליחו לעשות זאת בעצמם. היתרון בעסקאות הללו הוא שאתם יכולים לחתום על רכישת נכס ובתוך 14 יום לאתר רוכש אחרי שיקנה אותו מכם במחיר גבוה יותר

כחלק ממגזין ראש השנה של פז גרופ, החלטנו להקליט פרק חדש בפודקאסט שלנו שידבר ממש על כל השלבים הפרקטיים באיתור נכסים מתחת למחיר השוק וגם כיצד אפשר להרוויח מהם.

כששוק הדיור האמריקאי חי ובועט גם בתקופת הקורונה, כשבאזורים רבים המחירים ממשיכים לעלות, כולם מנסים לשים את ידם על עסקאות הנמכרות מתחת למחיר השוק. בפרק של הפודקאסט שלנו, אנחנו מספרים לאנשים כיצד מבצעים את העסקאות הללו וכל זאת, עם אפשרות שלא להבין הון עצמי ומבלי לקחת כל הלוואה. נשמע כמו חלום, רק שבפועל הוא מתקיים במציאות רק אם מוכנים קצת להתאמץ. מוכרי בתים באילוץ נקראים Motivated Sellers והאתגר הוא לאתר אותם.

בפרק 17 של הפודקאסט נדל"ן והשקעות אנחנו מספרים לכם על דרך לא שגרתית וכמעט ולא מוכרת כיצד אתם יכולים לרכוש בית בארה"ב, אמנם לתקופה קצרה וזאת מבלי להביא כסף מהבית בכלל. צירפנו את הלינק לפרק המלא.


בארה"ב, בניגוד לישראל, אמריקאים רבים מסתכלים על הנכס ממש כמו סחורה בשוק ולא כמשהו בעל ערך רגשי שקשה להם להיפרד ממנו, כפי שמתייחסים לדירות בישראל. מהסיבה הזאת, גם משקיעים מתייחסים אל הנכס כמשהו שמניב את התשואה השוטפת שלה הם ציפו, אחרי שהנכס הניב את התקבולים המצופים, הם מרגישים בנוח למכור אותו, גם אם שלא במחיר השוק. כך קרה לא פעם, שיריב פז, המנכ"ל והבעלים של פז גרופ, הצליח לאתר נכסים הנמכרים מתחת למחיר השוק במספר דרכים יצירתיות. בניהם גם פרסום ממומן לפי טרגוט האנשים באזורים שבהם הוא מעוניין לרכוש בתים.

דרך נוספת לאיתור נכסים הנמכרים מתחת למחירי שוק היא באמצעות שימוש במוקד טלפוני ייעודי על ידי נציגים שאינם ישראלים. המוקד פועל לפי רשימות שהן מידע פומבי לחלוטין ברשת, למשל של מתגרשים. הטלפונים של אותם משקי בית הם גלויים גם כן באופן פומבי, למשל בספרי טלפונים, מתבצעת אליהם פנייה והתעניינות באשר לשאלה – האם הם מעוניינים למכור את הבית?

כיצד התהליך של רכישה ומכירה גב אל גב מתבצע?

לאחר שאיתרתם נכס בארה"ב שנמכר מתחת למחיר השוק, אתם סוגרים את העסקה עם המוכר, בהליך של חתימת חוזה כשמועד הסגירה הוא בתוך 14 יום. אנחנו בפז גרופ מפרסמים מרגע איתור הנכס, בקרב אלפי רוכשי בתים כי יש לנו "עסקת קורונה" בהנחה על מחיר השוק, שחייבת להיסגר היום. בתשובה לאותו מייל, כפי שהסברנו בפרק, קיבלנו כ-100 תשובות של רוכשים רציניים שמעוניינים לרכוש מאיתנו את הנכס ממש באופן מיידי. אז כל מה שנותר לנו לעשות זה לבצע חוזה אל מול אותו רוכש שמצאנו ולקבוע את מועד ה-CLOSING בדיוק ביום שאליו התחייבנו מול מי שמכר לנו את הנכס. את הבית המקורי רכשנו נניח ב-20,000 דולר בקליבלנד ונמכור אותו ב-32,000 דולר,  שזה עדיין נמוך משמעותית ממחיר השוק.

יחד עם זאת, כפי שהסברנו בפרק, חשוב מאוד שכאשר אתם מבצעים את עסקת הפליפ המתגלגל, עליכם לוודא שיש בידכם את המקורות החלופיים כדי לאפשר לעצמכם להשלים את העסקה.

אחרי שרכשנו את הנכס, פנינו לאלפי רוכשים שענו לנו בתשובה וכך זה נראה:

רוכשי בתים פונים כדי לרכוש מאיתנו בית בהזדמנות

נשמח לסייע בכל שאלה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן