ארה"ב – המדינה הטובה בעולם להשקעות זרות

השקעות בארה"ב

השקעות בארה"ב

על פי סקר שפורסם לאחרונה חזרה ארה"ב, לאחר 12 שנים למקום הראשון, כמדינה הטובה ביותר בעולם להשקעות זרות אודות לשילוב של היחלשות שער הדולר והתאוששות בשוק הדיור האמריקאי


על פי כתבה שפורסמה השבוע בדה מרקר, ארה"ב שבה להוביל את הטבלה העולמית בהשקעות זרות, זאת לאחר שעלתה מהמקום הרביעי, בו הייתה עד לפני שנה. ארה"ב הדיחה את סין מהמקום הראשון במדד הביטחון. את הסקר ערכה חברת הייעוץ איי.טי. קירני ולקחו בו חלק מאות מנהלים מקרוב ל 30 מדינות מכל העולם. לאחר סין, הנמצא במקום השני, ניתן למצוא את ברזיל, קנדה והודו בהתאמה.

נתונים אלו ללא ספק מעודדים, שכן ככל שההשקעות בארה"ב יהיו גבוהות יותר, כך המדינה תצא מהמשבר מהר יותר. ישנם מספר פרמטרים שכתוצאה מכך נבחרה ארה"ב למדינה המובילה בעולם, למרות החוב העצום שלה. הסיבה הראשונה היא היחלשות הדולר, שהופך את ההשקעה בארה"ב לזולה יותר. סיבה נוספת היא שיפור במחירי הדיור.

נדל"ן בארה"ב

כידוע משבר בשוק הדיור סוחב את כל המשק והכלכלה למשבר. ברגע שמחירי הדיור עולים כך גם הכלכלה מתייצבת ומשתפרת. עוד על פי הכתבה בדה מרקר יותר ממחצית מהנשאלים סבורים כי הכלכלה העולמית תתאושש בשנה הבאה או בשנה שאחריה (במהלך 2015), בעוד שהתוצאות בשנה הקודמת היו פחות אופטימיות.
  
למעבר לכתבה המלאה מתוך דה מרקר לחץ כאן

להורדה ללא עלות של הספר כיצד להשקיע בנדל"ן בארה"ב לחץ כאן

נשמח לסייע בכל שאלה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן