ארה”ב: מעל 5 מיליון דירות נמכרו בנובמבר

דירה בארה"ב, בית בארה"ב,

המגמה של עליה במכירות בתים בארה”ב נמשכה גם במהלך חודש נובמבר. במהלך חודש זה נמכרו בארה”ב 5.04 מיליון בתים, עליה של 5.9% לעומת אוקטובר

אתמול בערב פורסמו הנתונים על מכירות בתים בארה”ב, ונראה שקצב המכירות נמשך, ונמצא במגמת עלייה בהשוואה לחודש קודם, ובהשוואה לשנה קודמת. הנתונים שפורסמו בפוקס ניוז הצביעו על עלייה משמעותית בקצב מכירות הבתים, ורשמו שיא חדש מאז דצמבר 2009. על פי הנתונים במהלך נובמבר נמכרו 5.04 מיליון בתים לעומת 4.76 מיליון בתים בחודש שלפני.

כדי להבין את הגידול משנה קודמת יש לציין כי בחודש נובמבר השנה נמכרו 14.5% בתים יותר מנובמבר שנה שעברה.

הכלכלן הבכיר לורנס יון ציין: “מכירות הבתים בארה”ב בשיא מאז דצמבר 2009, אז רכשו רבים בתים לקראת סוף שנת המס. מעבר לכך אנו עדים לעליות מכירים בחלקים רבים בארה”ב ונראה כי מגמה זאת תימשך”.

כמו כן נראה כי יש עליה במחירי הדירות בהשוואה לשנה שעברה. במהלך נובמבר האחרון המחיר החציוני של דירה בארה”ב הייתה 180 אלף דולר, בעוד בשנה קודמת המחיר עמד על 164 אלף דולר, עלייה של 10.6%.

עוד על פי פוקס ניוז העלייה במחירי הדירות ועלייה בקצב מכירת הדירות מניעה את הכלכלה האמריקאית קדימה, שכן קבלנים וכלכלנים רבים אופטימיים נוכח הנתונים האחרונים, ובהשוואה לנתונים אלו במהלך דצמבר 2007, ערב משבר הסאב פריים בארה”ב.

למעבר לכתבה מתוך פוקס ניוז לחץ כאן

מהן ההוצאות החודשיות בהשכרת דירה בארה”ב לחץ כאן

להורדה ללא תשלום למייל את הספר כיצד להשקיע בארה”ב בתבונה לחץ כאן 

   

נשמח לסייע בכל שאלה

מאמרים נוספים

דוח CMA לדוגמא

מה זה Comperative Market Analysis או CMA?

מהו Comparative Market Analysis? אז זהו דוח שדומה בחלקו מאוד לנתוני הנדל”ן ההשוואתיים שמספקת רשות המסים וגם למידע שיש לכם היום ביד 2. אם תבחרו

דילוג לתוכן