גורו נדלן: "קנו נדל"ן בארה"ב כי חלון ההזדמנויות ייסגר בעוד שנה"

גורו נדל"ן בשם רוברט שאמין מאמין שאין זמן טוב יותר לבצע השקעות נדל"ן, ההיסטוריה הוכיחה שמי שרכש נדל"ן להשקעה בארצות הברית לאחר משבר 2008 רשם רווחים גדולים

לאחרונה פורסמה כתבה בגלובס על גורו הנדל"ן היהודי האמריקאי רוברט שמין, מרצה מבוקש בעולם, המוערך במאות מיליוני דולרים. לטענתו ארה"ב כרגע במבצע, ומי שיהיה חכם לרכוש שם נכסים יהיה עשיר בשנים הבאות. לטענתו חלון ההזדמנויות קיים שנה גג שנה וחצי

אני תמיד נהנה לראות סימנים להתעוררות נדל"ן בארהב. לא פחות אני נהנה לשמוע דעות של פרשנים/אנליסטים ו/או אנשים שעשו את זה. נכון, לא מדובר בתורה מסיני וגם האנשים הללו יכולים לטעות, אך סימני הכלכלה בצרוף דעות של אנליסטים בהחלט יכול להצביע על מגמה מסוימת.

קצת רקע על שמין: נחשב לגורו נדל"ן בארה"ב, המוערך במאות מיליוני דולרים. שמין ניקה שולחנות עד גילאי 20 המאוחרות וחי מהיד לפה. עד שפגש משקיע ששינה את חייו והיה שווה 30 מיליון דולר. שמין שהיה מוקסם ממנו החליט שאם אותו אדם יכול גם הוא יכול. כיום בבעלות שמין אלפי נכסי נדל"ן בשבע מדינות שונות בעולם, הוא הפך למרצה מבוקש ברחבי העולם, ומוערך במאות מיליוני דולרים. לטענתו ארה"ב נמכרת כרגע במבצע, שאמור להסתיים בשנה מקסימום בשנה וחצי הקרובות. שמין מצביע על מקומות כגון: אטלנטה, פלורידה, סקרמנטו, ווגאס, קליפורניה ועוד. הוא מציין כי בשווקים הללו הייתה ירידת מחירים משמעותית של 50-70 אחוזים ולטענתו מדובר בזמן קצר עד שהמחירים יעלו.

לטענתו הסיבה לעליית המחירים הינה: מחירים הנמוכים מעלות הבנייה, אינפלציה אפסית, ריבית על המשכנתאות נמוכה. כמו כן מציין גורו הנדלן, כי קונה נכסים רבים בארצות הברית ומוסיף שמי שיקנה עכשיו דירות ונכסים רבים ייחשב בעוד 3 שנים כגאון.

גורו הנדלן מספר כי כיום ניתן לרכוש נכסים ב-30 אלף דולר (נכס שנמכר בזמנו ב 120 אלף דולר) ולהשכירם ב-800 דולר בלבד. אך לדבריו חשוב מאוד לעשות חקר שוק ולוודא כי השכונה טובה וכי הנכסים שם מושכרים.

בראיון הוא נותן גם טיפים לרכישה, חובה לראות….לצפיה לחץ כאן 

הערים הגרועות להשקעה בנדל"ן בארה"ב לחץ כאן

להורדה בחינם של המדריך לרכישת דירה בארה"ב לחץ כאן

נשמח לסייע בכל שאלה

תגובות

תגובה אחת

  1. הנדל"ן בירושלים עדיין אטרקטיבי ונגיש לכל כיס,הן
    לזוגות צעירים והן למשפרי דיור,ובשכונות הלוויין של
    בירת ישראל יש עדיין מציאות אטרקטיביות שממתינות לרוכשים מהירים,שרוצים למנף ולמקסם השקעות בנכסי דלא
    ניידי עם רווח סולידי בדד ליין קצר.

    בברכה,משה שי יועץ נדל"ן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן