דטרויט: בית ב 1 דולר

נדל

נכסים בארה”ב

זו לא טעות. בעוד רבים מאיתנו עובדים קשה על מנת לשלם משכנתא, אפשר למצוא בדטרויט, בתים במחיר של דולר אחד ואפילו בתים בני חמישה חדרי שינה ב- 10,000 דולר. אבל לפני שאתם שולחים את היד לארנק, יש כמה דברים שעליכם לדעת.

העיר דטרויט הגישה את האחת הבקשות הגדולות ביותר לפשיטת רגל, בהיסטוריה של ארה”ב. שאלות רבות הנוגעות לעתידן של התשתיות העירוניות, תוכניות הפנסיה או בתי הספר הציבוריים, נותרו ללא מענה. שאלות נוספות ממשיכות לצוץ ולעלות מדי יום. הירידה החדה במחירי הדיור, נראית אמנם מפתה מאוד. האם מדובר באמת בעסקאות טובות?
“האמת היא שאף אחד לא יודע אם דטרויט היא העסקה של הרגע, בגלל שהמחירים בעיר ירדו ברציפות בשישים השנים האחרונות”, אומר מומחה הנדל”ן ג’ייסון אברהמס. “אנשים אמרו שזו עסקה טובה לפני 40 שנה. הם אמרו שזה הזמן לקנות לפני 30 שנה, לפני 20 שנה וגם לפני עשור. עד היום, דטרויט לא התגלתה עסקה כל כך טובה”.
דירה בארה”ב : 80,000 מבנים ריקים

לדברי אברהמס, עומדים כיום בדטרויט כשמונים אלף מבנים ריקים, אך רובם מתפוררים. “במחירים הגבוהים יותר 15-20 אלף דולר, רוב הבתים נמצאים במצב סביר. הבעיה היא שמעט מאוד אנשים מוכנים לגור בסביבה הזו”.

נדל”ן בארה”ב

גם אם תמצאו נכס בדטרויט ותחליטו לרכוש אותו, יעמדו בפניכם לא מעט קשיים.
100,000מתוךכ- 350,000 נכסים בעיר, נמצאים בבעלות של סוכנויות ממשלתיות, בנקים וחברות אשראי. רוב הנכסים הללו פנויים וניתנים לרכישה, אולם פשיטת הרגל העירונית, הקפיאה למעשה את כל תהליכי המכירה של הנכסים הללו.
חומרת מצבה של העיר, שנמצאת בסדר גודל אחר מאשר כל עיר אחרת באצות הברית, מעלה בקרב מומחים רבים מחשבות, לא לגבי ערים מסוימות כאלה או אחרות, אלא לגבי עתיד הכלכלה האמריקנית.
למעבר לכתבה המלאה מתוך העיתון הכלכלי MAIN STREET לחץ כאן

כדי לדעת מהם היתרונות והחסרונות של דירת קונדו לחץ כאן

  תגיות : נדל”ן בארה”ב, השקעות בארה”ב, דירה בארה”ב, בית בארה”ב.

נשמח לסייע בכל שאלה

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן