בית להשקעה כדרך ליצירת הכנסה פסיבית מנדל"ן

ההשקעה המניבה של 2021: הקורונה והמחסור הופכים את הסינגל פמילי למבוקשים

מבין שפע ההצעות וההזדמנויות שעומדות עבור המשקיע, רכישה של בית פרטי בארה"ב (סינגל פמילי) היא בעלת הפוטנציאל הגבוה ביותר לרווחים משמעותיים, ביחס לסיכונים. מדוע? קראו את הכתבה במלואה!

מבין שפע ההשקעות והאפשרויות שעומדות בפני המשקיע, כל אחד צריך לבחור את הטובות ביותר במישור הסיכוי-סיכון. אנחנו רוצים להיות בהשקעות שהפוטנציאל שלהן לייצר לנו רווחים שוטפים והוניים הוא הגבוה ביותר. זהו בדיוק המצב בשוק הסינגל פמילי בארצות הברית. עם סכום של עד 100,000 דולר, מקבל המשקיע נכס שהוא גם תזרימי ברמה החודשית וגם יש לו פוטנציאל להשבחת ערך. לעתים ניתן לאתר הזדמנויות טובות גם בחצי המחיר. מדוע פז גרופ, שמלווה כבר למעלה מעשור, אלפי משקיעים ביותר מ-1,000 טרנזקציות, מאמינה שסינגל פמילי זו ההשקעה של 2021, על כך הסיבות בכתבה הבאה.

על פי המגמות הנוכחיות, חברת הנדל"ן RCLCO העולמית סבורה כי שוק השכירות לבתים מסוג סינגל פמילי הוא בעל הפוטנציאל הגדול ביותר. הסיבות הן מגוונות ובעשור הקרוב לטענת RCLCO צפויים מחירי הבתים מסוג סינגל פמילי וגם מחירי השכירות לעלות.

היתרון הגדול בכניסה להשקעות בשוק הסינגל פמילי, לאחר הגלים הראשונים של הקורונה, היא שכבר ברור בשוק שלא תהיה גם ירידת מחירי בתים בטווח הקצר. הנה הגל הראשון והשני עברו להם ודווקא הביקושים לבתים מסוג סינגל פמילי עלו מאוד. אמריקאים לא רוצים לגור במרכזי הערים הצפופות, שבהן התחלואה גבוהה, הם מעדיפים מרחבים פתוחים שאינם צפופים. מגמה נוספת היא העבודה מהבית, שבפועל מאפשרת לאנשים לגור היכן שהם רוצים ולא רק במרכזי הערים. כך ששוב הביקוש לסינגל פמילי נמצא בעלייה.

 

יריב פז בניו יורק
מרצה שחי בארה"ב תקופה ופעל בתחום השקעות נדל"ן בארה"ב במשך מעל לעשור, סביר שיהיה בעל ידע וניסיון רב יותר מאחרים

גידול במספר המשפחות עד 2030 גם אבסולוטית וגם בשיעורן

אחת הדרכים לקבל החלטות טובות בהשקעות, היא ללכת עם המגמות ולא נגדן. אחת המגמות המובילות בשוק הנדל"ן העולמי היא גידול בשיעור היחסי של מעמד הביניים והמשפחות מתוך האוכלוסיה. המגמה הזאת לא פוסחת על ארה"ב וכפי שניתן לראות בגרף, תגדיל את הביקושים לבתים פרטיים שהם מרווחים ונוחים למשפחות.

תחזית התפתחות האוכלוסיה האמריקאית על פי אתר ROLCO
גרף מתוך אתר ROLCO

כניסת גופי השקעה גדולים מרחבי העולם לשוק הסינגל פמילי

בזמן שבעבר גופי ההשקעה הגדולים העדיפו רק רכישה של נכסים מסוג מולטי פמילי. כיום, הגישה הולכת ומשתנה יותר ויותר. משקיעים מוסדיים בינלאומיים הולכים ונכנסים לשוק הסינגל פמילי, מאחר והם מחפשים את התשואות הגבוהות יותר. בעולם שבו יש ריבית נמוכה, הביקוש להשקעות מניבות, תזרימיות ושמציעות תשואה גבוהה יותר עולה. כך שמשקיעים שיבקשו בעתיד לממש את הבתים שלהם, יפגשו במספר רוכשים פוטנציאליים גדול יותר.

אז איך מתבצע בפועל תהליך הליווי של פז גרופ לרכישת בית פרטי בארה"ב?

הגעתם עד לכאן? מצוין. אז חשוב לנו להגיד שפז גרופ, בבעלות מומחה הנדל"ן יריב פז, תעניק לכם ליווי מלא לרכישת נכס בארה"ב. הליווי כולל פנייה להולסיילרים או מתווכים, איתור של נכסים במחירים הנמוכים ממחיר השוק, בחירת צוות השבחה ושיפוץ מקצועי ובחירה בחברת ניהול.

אתם תידרשו רק לאשר את התכנית העסקית (שהיא ריאלית מאוד ושמרנית) ולבצע את הבחירות המתאימות לכם, תמיד יחד עם הליווי המלא שלנו, שכולל המון שנות ניסיון, ידע והבנה. תוכלו להשאיר פרטים בחלון מטה ונחזור אליכם בהקדם.

נשמח לסייע בכל שאלה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן