הלוואות בארה"ב

באחד הפוסטים הקודמים שלי כתבתי, שאין כרגע משכנתאות בארה"בלמשקיעים זרים, אך ציינתי כי ישנה דרך לעקוף זאת בעזרת HARD MONEY – הלוואה בריבית גבוהה ולזמן קצר במיוחד. להלן ההסבר

בעקבות משבר הסאב פריים, הבנקים בארה"ב הפסיקו לחלק משכנתאות לכל דורש, לכן התרחבה תופעה בה חברות רבות החלו לתת הלוואות לרכישת נכסים בריבית גבוהה במיוחד.

HARD MONEY  – הלוואה הניתנת על ידי משקיעים פרטיים או חברות, בריבית גבוהה – סביב ה 12 אחוז ובמקרים קיצוניים אף 20 אחוז וצפונה, תלוי מיהו הלווה ומיהו המלווה. הריבית הגבוהה נובעת כתוצאה מהסיכון הגבוה של המלווה. תקופת ההלוואה יכולה לנוע בין מספר חודשים למספר שנים בודדות, וההלוואה ניתנת כנגד שיעבוד הנכס. גובה ההלוואה בד"כ נע בין 65-70 אחוז משווי הנכס בארהב. במידה והלווה לא יעמוד בהתחייבויות יעוקל ביתו. כשאני מספר את זה למשקיעים פה בארץ, ישר יש להם קונוטציה של שוק אפור, עבריינים ואלות – חשוב לציין שאומנם מבחינת התנאים, הריביות והבטוחות זה נראה דומה, אך בארה"ב מדובר להליך חוקי ונורמלי לחלוטין.

למשקיעים מתחילים אני אף פעם לא ממליץ לקחת HARD MONEY  שכן הריביות הגבוהות והטווח הקצר עלול להוות בעיה. במידה ויש לכם נכס גדול שאתם מעוניינים לקחת עליו אופציה ואז לשווק למשקיעים, שווה לשקול אפשרות להשתמש בזה.

כדי לדעת איך להתמודד על מכרז לרכישת נכס בארה"ב לחץ כאן

למדריך המלא כיצד לרכוש בית בארה"ב לחץ כאן

נשמח לסייע בכל שאלה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן