יריב פז, מנכ"ל ובעלים של פז גרופ. קורס נדל"ן בארה"ב

קורס השקעות נדל”ן שילמד אתכם לבצע עסקאות מנצחות

אחרי עשור של מעל ל-1,000 עסקאות מוצלחות בארה"ב, החליט יריב פז, מנכ"ל ובעלים של פז גרופ, להשיק תכנית לימוד להשקעות נדל"ן שתאפשר לכם לקבל את כל הידע והכלים הפרקטיים איך לבצע בפועל עסקאות בארה"ב

אחרי יותר מעשור שאנחנו מלווים משקיעי נדל”ן בארצות הברית, ולאחר הרבה מאוד בקשות, החלטנו לצאת עם קורס נדל”ן בארה”ב. המטרה  היא לאפשר לכל אחד מכם לקבל את כל הידע והתכנים כדי לעשות את כל התהליך בעצמו, ללא ליווי של אנשי מקצוע ישראלים, אך יהיה עליו לעבוד מול אנשי מקצוע אמריקאים, כמו מתווכים, ברוקרים של עסקאות ושיפוצניקים. בקורס אתם יוצאים למסע ארוך שסופו עצמאות כלכלית לא לפני שתגיעו להכנסה פסיבית משמעותית.

קורס נדלן של פז גרופ, מועבר על ידי יריב פז, מנכ”ל ובעלים של פז גרופ, שמאחוריו מעל ל-1,000 עסקאות השקעות נדל”ן בארצות הברית, יכלול רקע עיוני והיכרות על שוק הנדל”ן בארה”ב, מפגשים פרקטיים, התנסות מעשית בביצוע עסקאות נדל”ן ועוד.

“אין דבר שמעניק לי יותר סיפוק, מאשר ללוות סטודנטים ולאחר מכן לצפות בהצלחות שלהם וכיצד הקורס שינה לחלקם את החיים. לכאורה זה נשמע כמו קלישאה, אבל תלמידים רבים הצליחו לרכוש לאחר מספר שנים את הבית ה-2, 3 ואפילו רביעי שלהם. המתמידים והעקשנים מאוד, כיום תלויים הרבה פחות רק מעבודה פיזית. נכון אין ספק שהדרך לשם ארוכה ומפרכת. עם זאת, מי שירצו וגם יתמידו, יצליחו להגיע להישגים”, מסביר יריב פז, המרצה בקורס.

דוגמאות לתכנים פרקטיים שמועברים במהלך תכנית הלימוד להשקעות נדל”ן של פז גרופ, תוכלו לקבל מהאזנה לפרקים בפודקאסט שלנו:

 

מדוע הקורונה היא הזמן המתאים ביותר כדי ללמוד קורס השקעות נדל”ן? 

אין ספק כי משבר הקורונה הביא לערעור משמעותי בכל הנוגע לביטחון התעסוקתי של כל אחד מאיתנו. גם מי שלא פוטרו ולא יצאו לחל”ת, הרגישו במידת מה, שמקום העבודה הרבה פחות בטוח מהעבר. הקורונה, רק האיצה את המשבר התעסוקתי העולמי, מומחים כבר שנים טוענים ששוק העבודה הופך להרבה פחות בטוח. המודל של העסקה במשכורת קבועה, על ידי המעסיק ולאורך שנים, נסדק. הקורונה רק האיצה את התהליכים הללו וחשפה את המציאות לרבים נוספים.

השאלה האם אתם מספיק בשלים כדי לעשות מעשה ולא להיות תלויים רק בעבודה? נכון, אין כאן פתרונות קסם, עבודה קשה ורבה לפניכם,  בטרם תתחילו להרוויח מהשקעות נדל”ן. אבל, ככל שתתמידו, תשקיעו ותמשיכו ללמוד, תהיו טובים יותר ומשקיעים מיומנים יותר. בהשקעות שתבצעו במהלך הקורס, תזכו לליווי שלנו, תוכלו לשאול שאלות, להתייעץ עם חברים, להעלות לדיון סוגיות שונות.

מחפשים את המשקיעות ולא רק את המשקיעים

במהלך השנים, נתקלנו דווקא ברוב גברי בכל הנוגע להשקעות נדל”ן. נשים נרתעות מהשקעות נדל”ן וחבל שכך. נשים משקיעות לא פחות טובות מגברים, בקורסים שאנחנו מעבירים, אנחנו רואים שיש להן יתרונות רבים שהופכים עסקאות לטובות יותר. מאחר ונדל”ן זה אנשים, ולנשים יש גישה חברתית טובה לפחות כמו זו של גברים, הן מצליחות פעמים רבות לרתום מוכרים להנחות בעסקאות. התוצאה היא שנשים מצליחות להביא לשולחן הרבה פעמים השקעות טובות יותר.

Summary
קורס השקעות נדל"ן שילמד אתכם לבצע עסקאות מנצחות
Article Name
קורס השקעות נדל"ן שילמד אתכם לבצע עסקאות מנצחות
Description
אחרי עשור של מעל ל-1,000 עסקאות מוצלחות בארה"ב, החליט יריב פז, מנכ"ל ובעלים של פז גרופ, להשיק תכנית לימוד להשקעות נדל"ן שתאפשר לכם לקבל את כל הידע והכלים הפרקטיים איך לבצע בפועל עסקאות בארה"ב
Author
Publisher Name
Paz Group - השקעות נדל"ן מניב בארה"ב
Publisher Logo

נשמח לסייע בכל שאלה

יריב פז, מנכ"ל ובעלים של פז גרופ. קורס נדל"ן בארה"ב

מאמרים נוספים

דוח CMA לדוגמא

מה זה Comperative Market Analysis או CMA?

מהו Comparative Market Analysis? אז זהו דוח שדומה בחלקו מאוד לנתוני הנדל”ן ההשוואתיים שמספקת רשות המסים וגם למידע שיש לכם היום ביד 2. אם תבחרו

דילוג לתוכן