יריב פז, מנכ"ל ובעלים של פז גרופ. קורס נדל"ן בארה"ב

קורס השקעות נדל"ן שילמד אתכם לבצע עסקאות מנצחות

אחרי עשור של מעל ל-1,000 עסקאות מוצלחות בארה"ב, החליט יריב פז, מנכ"ל ובעלים של פז גרופ, להשיק קורס נדלן שיאפשר לכם לקבל את כל הידע והכלים הפרקטיים איך לבצע בפועל עסקאות בארה"ב?

אחרי יותר מעשור שאנחנו מלווים משקיעי נדל"ן בארצות הברית, ולאחר הרבה מאוד בקשות, החלטנו לצאת עם קורס השקעות נדל"ן, במיוחד בשבילכם המשקיעים והמשקיעות, במטרה לאפשר לכל אחד ואחת מכם לקבל את כל הידע והתכנים, כדי שתוכלו לבצע את כל התהליך בכוחות עצמכם, ללא ליווי של אנשי מקצוע ישראלים.

עם זאת, עליכם לדעת כי במסגרת קורס נדל"ן יהיה עליכם להפשיל שרוולים, לרדת אל השטח וללמוד לעבוד מול אנשי מקצוע רבים, כגון: מתווכים, ברוקרים וקבלנים. כך, שמצפה לכם עבודה קשה ומהנה שבסופה אתם תשיגו לעצמכם עצמאות כלכלית, והכנסה פסיבית משמעותית.

"אין דבר שמעניק לי יותר סיפוק, מאשר ללוות סטודנטים ולאחר מכן לצפות בהצלחות שלהם וכיצד קורס נדל"ן שינה לחלקם את החיים. לכאורה זה נשמע כמו קלישאה, אבל תלמידים רבים הצליחו לרכוש לאחר מספר שנים את הבית ה-2, 3 ואפילו ה-4 שלהם. המתמידים והעקשנים מאוד, כיום תלויים הרבה פחות רק בעבודה פיזית. נכון אין ספק שהדרך לשם ארוכה ומפרכת. עם זאת, מי שירצו וגם יתמידו, יצליחו להגיע להישגים, והדרך לשם מתחילה בקורס נדלן", מסביר יריב פז, המרצה בקורס.

קורס נדלן של פז גרופ, מועבר על ידי יריב פז, מנכ"ל ובעלים של פז גרופ, שמאחוריו מעל ל-1,000 עסקאות השקעות נדל"ן בארצות הברית. הקורס עצמו יכלול רקע עיוני והיכרות עם שוק הנדל"ן בארה"ב, ניתוח עסקאות נדל"ן, התנסות מעשית בביצוע עסקאות נדל"ן ועוד.

למה ללמוד בכלל קורס השקעות נדלן?

השקעה בנדל"ן הופכת כיום לצורך חשוב הרבה מעבר לעוד תחביב. רמת החיים בישראל ובעולם נמצאת בעלייה, יוקר המחיה עולה והמוצרים מתייקרים. אם תוסיפו לכל אלה את העובדה שתוחלת החיים הולכת ועולה, כך שמי שלא ידאג לעצמו היום, יגלה שבמהלך החיים יהיה חסר לו כסף.

תחשבו על זה ככה, זה לא נעים שכאשר נהיה בני 60 ונצטרך לעזור לילדים שלנו בחתונה, לימודים ועוד נגלה שאין לנו. אף אחד מאיתנו לא רוצה להיות זה שאין לו.

אנחנו חיים רק פעם אחת, אם יש לנו האפשרות ללמוד ולהשקיע בעצמנו במקורות ליצירת הכנסה פסיבית משמעותית, למה שלא נעשה את זה? קורס נדל"ן של פז גרופ לוקח את המשקיע ממש לפרקטיקה וגם מלמד תכנים יישומיים כיצד להשקיע בפועל. אנחנו עורכים תרגול בשטח לאיתור ומציאת נכסים.

מדוע הקורונה היא הזמן המתאים ביותר כדי ללמוד קורס נדל"ן? 

אין ספק כי משבר הקורונה הביא לערעור משמעותי בכל הנוגע לביטחון התעסוקתי של כל אחד מאיתנו. גם מי שלא פוטרו ולא יצאו לחל"ת, הרגישו במידת מה, שמקום העבודה הרבה פחות בטוח מהעבר. הקורונה, רק האיצה את המשבר התעסוקתי העולמי, מומחים כבר שנים טוענים ששוק העבודה הופך להרבה פחות בטוח. המודל של העסקה במשכורת קבועה, על ידי המעסיק ולאורך שנים, נסדק. הקורונה רק האיצה את התהליכים הללו וחשפה את המציאות לרבים נוספים.

השאלה האם אתם מספיק בשלים כדי לעשות מעשה, ללמוד בקורס נדלן מקצועי ולא להיות תלויים רק בעבודה? נכון, אין כאן פתרונות קסם, עבודה קשה ורבה לפניכם, בטרם תתחילו להרוויח מהשקעות נדל"ן. אבל, ככל שתתמידו, תשקיעו ותמשיכו ללמוד, תהיו טובים יותר ומשקיעים מיומנים יותר. בהשקעות שתבצעו במהלך קורס נדלן, תזכו לליווי שלנו, תוכלו לשאול שאלות, להתייעץ עם חברים, להעלות לדיון סוגיות שונות.

להלן רשימה של חלק מהתכנים שמועברים בקורס השקעות נדל"ן של פז גרופ:

  1. מונחים מרכזיים בהשקעות נדל"ן בארה"ב, כגון: LLC ,Foreclosure ,Wholesaling ,CMA, Hud, Deed ועוד.
  2. איך מאתרים בית להשקעה בארה"ב ואילו בדיקות צריך לערוך טרם הרכישה? מהן הטעויות הקלאסיות שמשקיעים עושים בבואם לרכוש נדל"ן בארה"ב?
  3. במהלך קורס נדלן ננתח עסקאות נדל"ן בארה"ב, ונלמד איך בודקים את מחירי הנדל"ן? איך מקבלים נתונים מלאים ומפורטים על הנכס שאנחנו רוצים לקנות?
  4. כיצד בוחרים בשכונה טובה להשקיע בה – איך אפשר לדעת שהשכונה לא טובה? (למשל בדיקה בגוגל ארט').
  5. כיצד לאתר הזדמנויות להשקעה בעת משבר הקורונה?
  6. איך מעבירים את הכסף מישראל לארה"ב, נדון גם במס שיחול על משקיעי הנדל"ן בארה"ב, ונברר מהו ניכוי מס במקור אותו דורש מס הכנסה?

דוגמאות לתכנים פרקטיים שמועברים במהלך קורס נדל"ן של פז גרופ, תוכלו לקבל מהאזנה לפרקים בפודקאסט שלנו:

 

איתור הזדמנויות נדל"ן בארה"ב הוא הסיפור האישי של יריב פז

יריב פז מבעלי פז גרופ מסביר על תחילת הדרך: "לא אשכח שכל הכלכלה בעולם התרסקה רכשנו נכס בפתח תקווה ב-500 אלף שקל. הבנק אפילו לא רצה לתת משכנתאות כי הייתה אי וודאות. לאחר שגייסתי את כל הכסף במזומן רכשתי נכס ממישהו שהיה זקוק לכסף מיד (MOTIVATED SELLER – מוכר עם מוטיבציה למכור). כמובן שיצאנו מהמשבר והיום הנכס שווה פי שלושה". עוד מספר פז כי גם שהחברה רכשה נכס בארהב לאחר משבר הסאבפריים נתקל בתופעה דומה: רוב המשקיעם ברחו והיו המון שהיו חייבים מזומן. פז ניצל את המשבר ורכש נכס מתחת למחיר השוק מאנשים שהיו חייבים מזומן. כך שהמצוקה של אדם אחד הוא הזדמנות של אדם אחר".

מחפשים את המשקיעות ולא רק את המשקיעים

במהלך השנים, נתקלנו דווקא ברוב גברי בכל הנוגע להשקעות נדל"ן. נשים נרתעות מהשקעות נדל"ן וחבל שכך. נשים משקיעות לא פחות טובות מגברים, בקורסים שאנחנו מעבירים, אנחנו רואים שיש להן יתרונות רבים שהופכים עסקאות לטובות יותר. מאחר ונדל"ן זה אנשים, ולנשים יש גישה חברתית טובה לפחות כמו זו של גברים, הן מצליחות פעמים רבות לרתום מוכרים להנחות בעסקאות.

התוצאה היא שנשים מצליחות להביא לשולחן הרבה פעמים השקעות טובות יותר. נשים הן כוח עולה בשוק הנדל"ן כיום. יותר ויותר נשים לוקחות חלק בעסקאות נדל"ן, ובניגוד לעבר השוק צמא לרוח המרעננת והחדשנית שמביאות עמן הנשים. על כן, אם את קוראת את המאמר הזה, ויש לבטים כאלה או אחרים, תדעי שזה הזמן שלך! ושאת לא פחות טובה מאף גבר, וגם את יכולה להשקיע ולפרוץ בגדול בעזרת קורס נדלן של פז גרופ.

לסיכום

קורס נדל"ן של פז גרופ, הוא מהקורסים המובילים והמקיפים ביותר כיום בשוק בכל הנוגע להשקעות נדל"ן בארה"ב. הקורס ייתן לכם את הכלים המתקדמים והמעודכנים ביותר על מנת לאפשר לכם לבצע השקעות נדל"ן חכמות, תוך ניצול הזדמנויות טובות להשקעה. בתקופה האחרונה אנו עדים, לשינוי מאסיבי שקורה בעולם עקב מגיפת הקורונה, שלא פסחה גם על שוק הנדלן העולמי שחווה טלטלה כמו שווקים רבים אחרים.

כמו בכל משבר, גם במשבר הקורונה, קיימות הזדמנויות טובות להשקעה. בעוד שמשקיע אחד יישב בחיבוק ידיים עד יעבור זעם, תהיו משקיעים שמנצלים הזדמנויות ותרוויח מהמגיפה במקום לחכות ולראות מה יקרה. לרוב, שאנשים נמצאים במצוקה, הם חייבים מזומן ומהר – משקיע שמבין זאת ויש לו מזומן הוא המלך בתקופות כאלו. יריב פז מסביר: "רוב המשקיעים הגדולים בעולם השקיעו בארה"ב בשיא המשבר שהכלכלה התרסקה. אלו שפחדו להשקיע בגלל הכלכלה המתרסקת מצטערים על זה בראייה לאחור, כל מי שהימר נגד האנושות התבדה, לכן למי שיש סבלנות יכולים לבצע השקעות נדל"ן ולהרוויח בטווח הארוך. אז הנה יש לכם הזדמנות נוספת לתקן זאת ולרכוש בית בארה"ב, תוך ניצול היזדמנות ממוכר שזקוק נואשות למזומן בתקופת הקורונה".

אז מה אתם אומרים אתם מוכנים לצאת איתנו לדרך?

Summary
קורס השקעות נדל"ן שילמד אתכם לבצע עסקאות מנצחות
Article Name
קורס השקעות נדל"ן שילמד אתכם לבצע עסקאות מנצחות
Description
אחרי עשור של מעל ל-1,000 עסקאות מוצלחות בארה"ב, החליט יריב פז, מנכ"ל ובעלים של פז גרופ, להשיק תכנית לימוד להשקעות נדל"ן שתאפשר לכם לקבל את כל הידע והכלים הפרקטיים איך לבצע בפועל עסקאות בארה"ב
Author
Publisher Name
Paz Group - השקעות נדל"ן מניב בארה"ב
Publisher Logo

נשמח לסייע בכל שאלה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן