השקעות נדלן בארהב. הישראלים הפכו למשקיעים הבולטים בארצות הברית.

המדריך למשקיע המתחיל: כך בוחרים חברת ניהול השקעות נדלן בארהב

כולנו רוצים להפיק את המקסימום מהשקעות נדל"ן בארה"ב, אבל הדרך לעשות את זה היא לבחור בחברת ניהול טובה. במסגרת המדריך למשקיע המתחיל, ארחיב כיצד לבחור חברת ניהול

המדריך למשקיע המתחיל בארצות הברית: במידה ויש לכם נכס להשקעה בישראל – סביר להניח שאתם בקשר שוטף עם הדייר באופן ישיר. אתם אחראים לטיפול בנכס, לגביית תשלום השכירות וכו'. בכל הקשור לתחום השקעות נדלן בארהב – המצב שונה. ישנן חברות ניהול אשר דואגות לכל ניהול הנכס עבור בעל הנכס. תפקיד חברות הניהול מתחיל מאיתור הדייר, גביית תשלום, טיפול בתקלות וכו'. ללא חברת ניהול טובה לא תצליחו להפיק מרכישת בית להשקעה, או ביצוע השקעות נדלן בארהב את המירב. ניהול טוב ממקסם את התשואה בהשקעות. בטרם נרחיב במסגרת מאמר זה, תוכלו כבר להירשם למועדון המשקיעים של פז גרופ, כדי לקבל תכנים שיסייעו לכם בהשקעות אל תיבת המייל.
בסרטון הבא פירטתי את החשיבות הרבה של חברת הניהול כחלק מתהליך רכישת נכס בארה"ב, כיוון שבחירה לא נכונה תשפיע רבות על ההכנסה החודשית משכירות ועל הצלחת ההשקעה. בחירה נכונה בחברת ניהול גם תסייע בבחירת שוכרים שיישארו לטווח ארוך ובסופו של דבר חברת הניהול היא השומר של הנכס שלכם.
בסרטון, שהוא גרסת וידאו של המדריך למשקיע המתחיל, אני גם מפרט איך בוחרים חברת ניהול, על מה חשוב לשים דגש שברגע שבוחרים חברת ניהול, מה חברת הניהול מרוויחה ואיך בוחנים אותה בפועל.

למה אני צריך בכלל חברת ניהול עבור השקעות נדל"ן בארצות הברית?

מאחר ואנחנו לא יכולים לטפל מרחוק בכל הנושאים הלוגיסטיים המקומיים של הנכס, היות ואין אנו מכירים לעומק את כל הכללים והחוקים באזור, עלינו לשכור חברה מומחית שתעשה את זה במקומנו. כפי שלא היינו מחליטים לתקן את הרכב הפרטי שלנו, אם אין לנו ידע במוסך, כך גם בכל הנוגע לתחזוקת הנכסים בארה"ב. חלק לא מבוטל מהבתים בנוי מעץ ודורש תיקונים וטיפול ייחודי, תשלומי הארנונה וחוקי העיריות שונים מישראל והשליטה ללא חברת ניהול היא מורכבת וקשה. לכן לא כדאי לחסוך את העלות הזאת ולישון בשקט.
 
לכתבה בנושא המשרות החדשות שנוספו לשוק האמריקאי  לחץ כאן
 
להורדת המדריך למשקיע המתחיל בנושא השקעות נדל"ן בארה"ב  לחץ כאן

נשמח לסייע בכל שאלה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן