מגזין בלומברג: "הרבעון הראשון של שנת 2013 היה החזק ביותר עבור תעשיית הבנייה למגורים בארה"ב מאז 2008"

בית בארה"ב,

בית בארה"ב

בלומברג: 'מכירות הבתים החדשים עלו בחודש מרץ 2013. הרבעון הראשון של שנת 2013 היה החזק ביותר עבור תעשיית הבנייה למגורים בארה"ב מאז 2008. השיעור השנתי: 417,00 בתים חדשים.

מכירת בתי מגורים טיפסה באחוז וחצי בחודש מרץ 2013 והגיע לשיעור שנתי של 417,00 בתים חדשים. כך מסרה מחלקת המסחר בוושינגטון. "יש כרגע מומנטום בתחום הדיור. המלאים מצומצמים, המחירים עולים והציבור מעוניין לקנות. הגורמים הללו מתדלקים את תהליך ההתאוששות', אמר דניאל סילבר, כלכלן בצ'ייס בנק, שהתחזיות שלו לגבי מכירות בתים חדשים, הגיעו למקום השני מבין כל התחזיות בנושא, על פי המידע שנאסף בחברת בלומברג.
גם האנליסטים של ברקליס מגלים אופטימיות
כמו סילבר, גם האנליסטים של ברקליס מגלים אופטימיות.. במרץ השנה הם שינו את ההמלצה שלהם לגבי תעשיית הבניה מ-'ניטרלי' ל-חיובי' והתייחסו לעלייה במחירי בתים חדשים כאל התאוששות "מהירה ועצבנית". המחיר הממוצע לבית חדש עלה בשלושה אחוז יחסית לשנה שעברה לכמעט 250 אלף דולר.

בית בארה"ב : גידול של כמעט 18 אחוז ברכישות

בהשוואה לנתוני מרץ 2012 עלו הרכישות בשיעור של קרוב ל 18% בממוצע. בצפון מערב ארצות הברית נרשמה עלייה של מעל 20% ובדרום עלו הרכישות ב- 19%. במערב ארצות הברית נרשמה לעומת זאת ירידה של 20.9%. לחברות הבניה שהורידו את העלויות, יש חלק נכבד בהגדלת הרכישות. בסוף חודש מרץ עמד מספרם של הבתים החדשים בשוק על 153,000, הכמות הגדולה ביותר מאז נובמבר 2011. בקצת המכירות, הנוכחי יימכרו כולם תוך 4 וחצי חודשים. "אנחנו משתקמים, זה קצת מוקדם, אבל זה מרגיש כמו הדבר האמיתי' אמר מנכ"ל חברת הבנייה היוקרתית למגורים הגדלה ביותר בארצות הבית. "היו לנו מכירות טובות באביב 2012 ויהיו לנו מכירות טובות יותר ב- 2013".  

למעבר לכתבה המלאה מתוך המגזין בלומברג לחץ כאן
להורדת הספר ללא עלות כיצד לרכוש נדל"ן בארה"ב לחץ כאן

נשמח לסייע בכל שאלה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן