רכישת דירה כהכנסה פסיבית מנדל"ן

מהי הכנסה פסיבית ומדוע כל אחד חייב לייצר אותה?

בהכנסה אקטיבית הישראלים מצוינים. אנחנו אחד העמים הכי חרוצים בעולם ועובדים המון שעות. אך מה שנראה בטוח ויציב, מתגלה כשברירי ברגע שמתחיל משבר כלכלי. אז מה החשיבות של הכנסה פסיבית? וכיצד ניתן לייצר הכנסה כזו?

בהכנסה אקטיבית אנחנו מעולים, במיוחד הישראלים – יום יום אנחנו הולכים לעבודה ומוכרים את הזמן הפנוי שלנו. אין בכך רע, האדם מחפש ביטחון ויציבות, יחד עם זאת, מה שנראה כבטוח מספק לנו רק תמונת ביטחון חלקית. אנחנו תלויים במישהו אחר לפרנסתנו. הישראלים הם אחד מהעמים הכי חרוצים בעולם. הישראלים עובדים במקרה הטוב, 184 שעות בחודש ולרוב גם יותר. לדאוג למקום עבודה יציב, או עסק עצמאי רווחי זה חשוב,  אך עלינו גם לדאוג לייצור הכנסה פסיבית, כדי שלא נהיה תלויים באחרים.

אז מהי בכלל הכנסה פסיבית שכולם מדברים עליה?

הכנסה פאסיבית היא הכנסה שלא דורשת מאיתנו ללכת פיזית למקום העבודה ולהשקיע את הזמן שלנו כדי לקבל עליה שכר, פשוטו כמשמעו, לזכות בהכנסה מבלי לנקוט באף צעד אקטיבי. הכנסה פסיבית יכולה להיות מנדל"ן, מבעלות על עסק או חברה וגם למשל מהשקעה במניות המשלמות דיבידנדים באופן שוטף (שהיא גם בעלות על חברה, אבל גדולה לרוב). כל הדרכים הללו הן ראויות ונכונות, במאמר הזה באנו להציג את יתרונות הכנסה פסיבית מנדל"ן. בסדרת הסרטונים באתר שלנו המופיעים בלינק הבא אפשר לקבל ממש מדריכים כיצד לרכוש נדל"ן ולייצר הכנסה פסיבית.

מדוע יותר אנשים חושבים על הכנסה פסיבית כיום?

התארכות תוחלת החיים

תוחלת החיים הולכת ועולה. אנחנו חיים יותר ולכן נצטרך יותר מקורות כשנפרוש לפנסיה ולאורך זמן. החדשות הטובות הן שרובנו נחיה עד גיל 80 ויותר. החדשות הרעות הן שחלק גדול מאיתנו יהיו קשישים עניים. אם לא נעשה היום כבר משהו ונצבור נכסים, לא יהיו לנו מספיק מקורות בעתיד. קצבת הפנסיה הממוצעת עומדת על 60% מהשכר לפרישה במקרה הטוב. במקרה הרע יהיה לכם פחות מ-50% מהשכר שאיתו פרשתם. ללא מקורות של הכנסות פסיביות לא יהיה לכם מספיק כסף בגיל שכבר לא תוכלו לעבוד.

עלויות המחיה מאמירות ורמת החיים הולכת ועולה

לאן שלא נסתכל, רמת החיים שלנו עלתה. מדובר בברכה אבל שדורשת מאיתנו לייצר עוד מקורות הכנסה כדי לאפשר לעצמנו לעמוד ברמת החיים שאנחנו רוצים. רובנו לא עובדים בהייטק והשכר הממוצע הוא נמוך יחסית. לכן, ככל שנקדים לחשוב על מקורות הכנסה נוספים שלא תלויים בעבודה ככה נוכל לחיות בעתיד ברמת חיים טובה יותר.

עזרה לילדים שיש לנו או שיהיו לנו בעולם היקר של המחר

אם העולם היום יקר, ההתפתחויות הטכנולוגיות מלמדות שרמת החיים תהיה גבוהה יותר. הסטנדרטיים כל הזמן עולים בחברה הישראלית. הילדים שלנו יעזבו את הבית בגיל מאוחר יותר וירצו עוד יותר את העזרה הכלכלית שלנו כדי לעמוד בעלויות הגבוהות שיהיו בעתיד. ללא מקורות הכנסה פסיבית נוספים, לא נוכל לעזור לילדים שלנו בעתיד: בלימודים ובהגשמת המטרות שלהם. יישמע מפונק ככל שישמע, זו המציאות.

הכנסה פסיבית מדירה להשקעה

נכון, יהיו שיטענו כי גם דירה להשקעה דורשת חיפוש, זמן ומשאבים מהמשקיע, אך הזמן המושקע בכל התהליך, כולל בתחזוקה של הנכס הוא בטל בשישים, לעומת השקעה יום יומית ובשעות קבועות של הזמן הפנוי שלנו.

משבר הקורונה שהביא את שיעור האבטלה בישראל ל-26% ואף למעלה מכך הביא הרבה מאוד ישראלים להסיק את המסקנה שאין הם יכולים לסמוך עוד על מקום העבודה. בעיה נוספת היא שהירידות החדות בשוקי ההון הביאו גם את הפנסיונרים ואלה שמתכוונים לצאת לפנסיה, להבין שהם לא יכולים לסמוך רק על קרנות הפנסיה. כל מי שמנתח את המגמות והמשברים הפיננסים מבין שכדי לייצר לעצמו וודאות גבוהה יותר ולהקטין את התלות, עליו לייצר עוד מקורות הכנסה שלא תלויים בעבודה.

הדרך המקובלת והמודרנית ביותר היא הכנסה פסיבית, כשמרבית האנשים בוחרים בדרך של הפקת הכנסה פסיבית מנדל"ן. אפילו ממשלות מבינות את הקושי שבהמשך עבודה שוטפת ומבינות שיהיה עליהן בעתיד לשלם הכנסה אוניברסלית בסיסית לכל משק בית. ברור שהרעיון הזה עדיין נשמע דמיוני, אבל אם ממשלות מבינות שאנשים יזדקקו להכנסה נוספת שוטפת גם הפרט הבודד חייב להבין שעליו לעשות מעשה.

היתרונות הבסיסיים של הכנסה פסיבית

תזרים מזומנים שוטף (מישהו הולך לעבודה בשבילנו) – כשאתם מבצעים השקעת נדל"ן פסיבית, אז בפועל מה שקורה זה שמישהו הולך כל יום לעבודה כדי לשלם לכם את השכירות. במילים אחרות, מישהו אכן רוכש מכם שירותים אבל השירותים האלה ברובם עובדים למענכם והוא הולך לעבודה כדי לשלם לכם. זה בהחלט מדהים.

אי תלות בעבודה רבים בטוחים שהדרך הכי נכונה להגן על עצמם מתקופת של אבטלה היא לרכוש ביטוח. אבל מה קורה כשהביטוח לא משלם או לא יכול לשלם? אין ספק בעולם כה כאוטי אתם לא יכולים לסמוך על דבר מלבד על עצמכם. הכנסה פסיבית תלויה רק בכם וביכולת שלכם לבחור השקעות טובות ויציבות.

משמשת קרן חירום ומונעת מאיתנו לממש את דירת המגורים לרבים מאיתנו יש דירת מגורים שרכשנו. אבל מה נעשה בעת משבר שמונע מאיתנו לעבוד? איך נעמוד בתשלומי המשכנתא? במידה ויש לנו למשל עוד דירה להשקעה אז נוכל קודם להשתמש בדמי השכירות שלה כדי להיעזר לשלם את המשכנתא. אם הם לא יספיקו נוכל להשתמש בהם כדי לכסות לפחות חלק מהחוב. אפשרות אחרת היא להציג לבנק את הדירה הכנסה בדירה שידחה לנו את החובות.

יתרונות נוספים ביצירת הכנסה פסיבית כשמתמידים לטווח ארוך

עוגן נוסף כפנסיה – אנחנו לא מסתמכים בעתיד רק על קרן הפנסיה שעלולה גם להיפגע או להפסיד, אלא יוצרים לעצמנו פנסיה עצמאית מבוססת השקעות נדל"ן. אנחנו מגבירים את התלות בעצמנו ולא באחרים לשעת משבר.

אפשרות להשקעת התשואה בהכנסה פסיבית נוספת – השקעה המייצרת הכנסה פסיבית, מחזירה את עצמה כעבור כ-8 שנים לעתים עשור. בתוך הזמן הזה נוכל להשתמש בתקבולים ובהחזר ההשקעה לביצוע השקעה נוספת שתגדיל לנו את ההכנסה הפסיבית העתידית. באופן הזה הנכס שלנו שמייצר הכנסה מאפשר גם לבצע השקעות נוספות בדירות נוספות למגורים וכך ההכנסה הולכת וגדלה.

איך תוכלו לייצר הכנסה פאסיבית דרך פז גרופ?

ליווי מלא לרכישת בית להשקעה בארה"ב – פז גרופ מציעה מגוון רחב של מוצרי השקעה, החל מליווי מלא לרכישת בית בארצות הברית (תוכלו להשאיר לנו פרטים בתיבה מטה שיש בסוף המאמר). אנחנו נסייע לכם לבצע את כל התהליך מראשיתו כולל איתור הנכס, שיפוץ, תקציב וכל מה שתצטרכו.

מסלול מימון להכנסה פאסיבית – אנחנו מציעים אפשרות אחרת, במקום לרכוש בית להשקעה, תוכלו לבחור במסלול הכנסה פאסיבית סולידי הרבה יותר. אתם תעניקו הלוואות מימון לרכישת בתים מניבים בארצות הברית ותזכו לקבל לחשבון הבנק, את הריבית וקרן ההלוואה בכל חודש בחודשו.

קורס השקעות נדל"ן בארצות הברית – אנחנו מציעים שורה של קורסי לימוד על השקעות נדל"ן בארצות הברית, החל מלימוד כל המושגים החשובים בהשקעות נדל"ן בארצות הברית, נשלח אתכם לחקור אחר עסקאות שונות ולנתח אותם, נסייע לכם לבנות תכנית עסקית ועוד.

נשמח לסייע בכל שאלה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן