מאמרים נוספים

South Shore Chicago

מהי השקעת נדל”ן פסיבית?

במאמרים הקודמים דיברנו על הכנסה פסיבית וגם על עצמאות כלכלית, כדי להשיג אותן עלינו לייצר השקעות פסיביות. שהרי, אם ההשקעות לא פסיביות, אז המשקיע נדרש

בתים באחת השכונות בארהב

מהי השקעת נדל”ן מניב?

השקעות נדל”ן מניב הן השקעות שמטרתן להניב תזרים מזומנים בקצב קבוע לבעלים של הנכס או הנכסים. אחת המטרות של ההכנסות השוטפות הן הכנסה פסיבית קבועה

מה צפוי לשוק הנדל”ן האמריקאי ב2016?

בכתבה מרתקת שנכתבה השבוע במגזין TIME האמריקאי מביעה סווניה גאדל, הכלכלנית הראשית של אתר ZILLOW, את פרשנותה למה שצפוי לשוק הנדל”ן האמריקאי לשנת 2016. על פי הכתבה האבטלה שנמצאת בשפל בשילוב האוכלוסיה ההולכת וגדלה בארה”ב ייגרמו לעליית מחירי הנדלן גם בשנה זו.

גאדל בוחנת ברמה יומיומית כמויות עצומות של מידע וסטטיסטיקות, החל מ – איפה האמריקאים ירצו לגור, אילו אזורים יהיו החמים ביותר, ומה טומן בחובו העתיד לשוכרים. 
בכתבה עוסקת גאדל בשאלות שמעסיקות כל משקיע בשוק הנדל”ן האמריקאי עם תחילתה של שנת 2016- אחר אילו ערים שווה לעקוב ? האם יש איזורים ששווה לוותר עליהם? ואיך תשפיע העלאת הריבית על שוק הנדל”ן?

עוד על פי הטיים –  השנה נחזה בלא מעט בעלי בתים שרוכשים נכסים בארה”ב. אם עד כה המשקיעים הם אלו שהיוו את הטון והיו כמעט היחידים לרכוש הרי שהשנה כמות זו תעלה כתוצאה מהצטרפותם של בעלי בתים למגורים.

לכתבה המלאה שפורסמה במגזין TIME   לחץ כאן

להורדת המדריך המלא להשקעות נדל”ן בארה”ב    לחץ כאן

דילוג לתוכן