משקיעים שמתפתים לבית יפה מבחוץ

משקיעים רבים מהארץ מתפתים לצערי לנתח עסקאות נדל"ן בארה"בעל פי מראה עיניים בלבד. בארה"ב – במיוחד במקומות כמו ווגאס, מיאמי ועוד ישנם בתים יפיפיים, שהייתי מוכן לחיות את רוב חיי שם – אך מדובר במלכודת ממנה יש להיזהר, שכן מדובר בשכונות ריקות.
ובטח לא תרצו להיות עם נכס יפה שלא מושכר אף פעם

לא מעט משקיעים מהארץ נוטים לבחון עסקה לפי מראה הנכס. אם יש פתגם שהכי מתאים לסיטואציה הזאת – אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו.
בארה"ב חלק עצום מהנכסים נראה טוב. ישנם בתים רבים עם בריכות שחיה, דשא מסביב ומבנה ברמה גבוהה. קשה שלא להתפתות לנכס כזה, על אחת כמה וכמה אם מדובר בתשואה גבוהה. רבים הברוקרים בארץ ובעולם שיודעים זאת, ומשקיעים רבים נופלים למלכודת. בית יפה מבחוץ לא בהכרח השקעה טובה. בריכת שחיה לאו דווקא מצביעה על יוקרה.
בניגוד לארץ בארה"ב בריכה בבית או בקומפלקס הוא מראה שכיח ביותר, ואינו מצביע על יוקרה של דיירי השכונה והאזור. שכונות רבות בארה"ב עומדות ריקות ואין סיכוי שהבתים הללו יושכרו גם אם יהיו שם עוד 100 בריכות. לכן מראה הנכס, הפינוקים שיש בו הם רק מרכיב אחד מתוך רשימה ארוכה של מרכיבים, שהופכים את הנכס לאטרקטיבי כגון: אחוז אבטלה נמוכה, פשיעה נמוכה, הכנסה שנתית גבוהה של דיירי השכונה, הגירה חיובית ועוד.

לטיפים לרכישת נכס בארה"ב לחץ כאן

למדריך המלא לרכשית דירה בארה"ב לחץ כאן

נשמח לסייע בכל שאלה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן