מאמרים נוספים

נגיף הקורונה – משבר או הזדמנות?

זה אולי לא נשמע פופוליסטי וגם קצת קר ומנוכר אבל רוב המשקיעים הגדולים בעולם עשו את הכסף שלהם בזמני משבר. לרוב, שאנשים נמצאים במצוקה, הם

השקעות נדלן בקליבלנד

השקעה בקליבלנד

השקעה בקליבלנד ארה”ב תמיד נחשבה ליעד השקעה אטרקטיבי, אבל בעשור האחרון היא זוכה לפופולריות רבה אף יותר. יש לא מעט ערים גדולות ומדינות מרכזיות שזוכות

מהן אפשרויות ההשקעה בארה”ב?

משקיעים ישראלים רבים פונים להשקעה בארה”ב מבלי להבין לעומק מהן אפשרויות ההשקעה העומדות לרשותם, האם הרכישה אכן מתאימה להם, והאם חשוב לשים דגש על בדיקת

יש לי משהו לספר לך!

לאחר חודשים רבים של מחשבה ודיונים, השקנו באתר ביזפורטל תכנית בה אני מתארח מדי שבוע ומדבר על כל הקשור לשוק הנדל”ן בארה”ב. אין ספק שגם

נדל”ן בארה”ב – מאי 2013 – מעל 50 אלף בתים עוקלו בארצות הברית

נדל"ן בארה"ב, נדלן בארהב, השקעות בארה"ב, דירה בארה"ב, בית בארה"ב, נכסים בארה"ב, נדל"ן בפלורידה

נדל”ן בארה”ב


בחודש מאי 2013 עוקלו ברחבי ארצות הברית כ 52,500 בתים והמעקלים עומדים להגיע אל כמיליון בתים נוספים. למרות שמדובר בנתון לא קל, בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד, מדובר בשיפור משמעותי של מעל 27 בהיקף העיקולים. וגם, באילו מדינות היו הכי הרבה עיקולים?

מחירי הבתים בארצות הברית עלו בשניים עשר אחוזים בשנה שהסתיימה בחודש אפריל 2013 ומספר הבתים המעוקלים ממשיך במגמת ירידה, אם כי הוא עדיין גבוה יחסית לתקופה שקדמה למשבר הנדל”ן.

השקעות בארה”ב  ירידה של 27% בהיקף העיקולים

אמנם מדובר בעלייה קלה יחסית לחודש אפריל, בו הסתכנו נתוני העיקולים ב- 52500 בתים, אולם אם משווים את הנתון הזה לתקופה המקבילה בשנת 2012, בה עוקלו מעל 70000 בתים, מתגלה ירידה של 27% בהיקף העיקולים. נתון זה עדיין גבוה בהרבה מנתוני התקופה שלפני המשבר. בין השנים 2000 ל- 2006 עוקלו בממוצע רק  20,000 בתים בחודש.

בית בארה”במיליון בתים בתהליך עיקול

בחודש מאי 2013 נמצאו לא פחות מאשר מליון בתים בארצות הברית בשלב כלשהו של עיקול, זוהי ירידה משמעותית לגבי חודש מאי 2012 שבו נמצאו 1.5 מיליון בתים בתהליך עיקול. בסך הכול עוקלו בארצות הברית מאז תחילת המשבר בחודש ספטמבר 2008, 4.5 מיליון בתים.

השקעות בארה”ב : מיהי בירת העיקולים של ארה”ב?

המדינה שבה התבצע המספר הרב ביותר של עיקולים בחודש מאי 2013 היא פלורידה שבה בית אחד מתוך כל שלוש מאות בתים, נמצא תחת עיקול. במדינות פלורידה, קליפורניה, מישיגן, טקסס ווירג’יניה, מתבצעת כמעט מחצית מכמות העיקולים בארצות הברית, שבה בית אחד מתוך 855 בתים נמצא תחת עיקול.
פחות בתים מתחת המים
20.8% מלוקחי המשכנתאות בארצות הברית נמצאים עדיין במצב שבו ערך הנכס, נמוך מערך המשכנתא שלקחו, מדובר בשיפור יחסית ל- 20.7% ברבעון האחרון של 2012.
מהם תפקידי חברת הניהול וכיצד מנהלים אותם לחץ כאן
להורדה ללא עלות של הספר כיצד להשקיע בנדל”ן בארה”ב לחץ כאן

תגיות : נדל”ן בארה”ב, נדלן בארהב, השקעות בארה”ב, דירה בארה”ב, בית בארה”ב, נכסים בארה”ב, נדל”ן בפלורידה.

דילוג לתוכן