שנה של עצמאות כלכלית!!!

ריח ראש השנה כבר נמצא כמעט בכל בית, וזה בדיוק הזמן להחליט על יציאה לעצמאות כלכלית, ויצירת הכנסה פאסיבית. כל מה שצריך לעשות הוא פשוט….להחליט

השבוע פגשתי בחור אתו למדתי בבית הספר (שלא תתבלבלו זה היה בערך לפני מיליון שנה, אולי אפילו טיפה יותר). לאחר שהחלפנו חוויות ורשמים מחברינו (או יותר נכון מחברותינו לספסל…) הוא סיפר לי שהוא מתכנת מחשבים, שעובד ממש קשה. אז נכון, אין לו בעיה כלכלית: הוא יושב במסעדות ומבלה מדי פעם וגם משלב טיסות לחו"ל…אבל עדיין הוא עובד מאוד קשה. הבחור מגיע לעבודה ב 8 בבוקר והמקלדת נופלת לו מהידיים סביב 19:00 לפעמים גם 20:00 בערב. ואת זה אני לא מבין. מדוע צריך לעבוד כל כך קשה בשביל הכסף?. לקח לי קצת זמן להסביר לבחור עד שנפל לו האסימון, שבכסף שהוא חסך עד היום הוא יכול לקנות מספר דירות/נכסים מניבים בארץ או בארה"ב, ולהגדיל את ההכנסה החודשית שלו כמעט פי 2 ממה שהוא מרוויח כרגע. הוא רק צריך להחליט!!!. להחליט לחשוב מחוץ לקופסא, ועל פי מה שחונכנו. רוב האנשים בעולם חונכו, שכדי להרוויח צריך לעבוד, וככל שנעבוד קשה יותר כך גם נרוויח יותר. סליחה שאני בוטה, אבל זה בולשיט!!!.

זה לא סתם שרוב האנשים שמתעסקים בנדל"ן הם עשירים. זה לאבגלל שהם סופר מוצלחים, מבריקים  או סופר חרוצים. זה בגלל שהם בתחום שיש לו ביקוש אינסופי, הרי מי לא צריך מקום לגור בבית?, זה צורך בסיסי וקיומי.

אם אתם נמנים עם קוראי שורות אלו כנראה שאתם מתעניינים בנדל"ן, וזאת כבר התחלה טובה. החוכמה בנדל"ן זה למצוא דייר שהוא לא עצלן, כזה שיצא לעבוד ויכסה לי את המשכנתא או שסתם יכניס לי כסף לחשבון, כי נתתי לו קורת גג לגור בה, שהיא אפילו לא שלו. רבים שואלים אותי אם כמות המשכנתאות או הנכסים לא מפחידה, ואני בפרוש עונה שהמשכנתאות שלי לא צריכות להטריד אותי, הן צריכות להטריד את הדיירים שלי, שכן אם לא יעמדו בה הם יצטרכו לגור במקום אחר, ואני אצטרך להחליף אותם בדייר חרוץ יותר. הדייר הוא זה שצריך להיות מוכשר וחרוץ לשלם חצי מהמשכורת שלו לשכירות, בעל הדירה יכול בפירוש להיות פאסיבי ועצלן. אנחנו רק צריכים להחליט להיות בעלי דירה, לא קשה במיוחד. אה?. נכס בארץ אובארה"ב זה עסק לכל דבר עם הכנסות והוצאות. לאחר רכישתו ושיפוצו רוב ההכנסה משכירות היא רווח נטו שלכם, בלי לעבוד. כל מה שצריך לעשות זה להחליט. קניתם דירה אחת ייכנס לכם לחשבון הבנק 500 דולר בממוצע, אם הדירה בארץ או בארה"ב או בכל מקום בעולם. קניתם 10 דירות תכפילו את זה ב 10. לנהל דירה אחת זה כמעט כמו לנהל 10 דירות, אין הבדל גדול. עכשיו יקומו החכמולוגים ויגידו: "אה, אבל יש תקלות, קלקולים וגם יש דיירים בעיתיים"…ולהם אני עונה נכון, יש בעיות ויש דיירים בעיתיים לעיתים רחוקות מאוד, אך אם תנהלו את זה כמו שצריך כמות ההתעסקות שלכם ב 10 דירות תהיה אולי שעה ביום. ומי לא רוצה לעבוד שעה ביום תמורת 20000 ₪?. כל מה שצריך לעשות הוא פשוט להחליט. להחליט לקנות דירה/נכס מניב, להחליט לשפץ קצת, להחליט להשכיר ולהחליט ליהנות מההכנסות של השכירות (וזה עוד לפני שהזכרתי אקזיט). ברור לי שיש כרגע לא מעט סקפטיים (ולא במובן של שיער על הראש…), אבל אני מוכן להסביר לכל אחד ואחת איך עושים את זה בדיוק. אם תמשיכו לא להאמין ולהיות סקפטיים סביר להניח שתמשיכו לקרוא בלוגים, פורומים פרשנויות כלכליות וטוקבטים ותהיו קהל של המשחק. העשירים באמת  הם לא הפרשנים ובטח לא הקהל, העשירים הם השחקנים.

אני החלטתי שאני רוצה להיות שחקן. מה איתך?

אז שתהיה לנו שנה כלכלית מצוינת, שנה של עצמאות כלכלית ושל דיירים חרוצים…(:

לטיפים אמיתיים ברכישת נדל"ן בארה"ב לחץ כאן

למדריך כיצד לרכוש דירה בארה"ב לחץ כאן

נשמח לסייע בכל שאלה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן