הניו יורק טיימס: מחירי הנדל"ן בארה"ב טיפסו במהלך אוגוסט ב 4.6%

הלילה פורסמה כתבה בניו יורק טיימס כי מחירי הדירות בארה"ב עלו  במהלך אוגוסט ב 4.6 אחוז, בהשוואה לשנה החולפת. עוד נכתב כי במידה והמגמה תימשך, מצב הרוח של האנשים ישתפר, הם יבזבזו יותר ומחירי הדירות יעלו משמעותית

משברים כלכליים רבים בעולם פרצו כתוצאה ממשבר בנדל"ן. המשבר בארה"ב תפח לממדים עצומים, בעקבות משבר הסאב פריים. כפי שכתבתי בפוסטים הקודמים, זאת גם הסיבה שבארץ נגיד בנק ישראל ובממשלה לא מעוניינים, שבועת הנדל"ן בארץ תתפוצץ, והמחירים יתרסקו. לכן, ברגע שמחירי הדיור בארה"ב יעלו, כך גם מצבה של האומה החזקה בעולם ישתפר. אנליסטים רבים מחפשים סימנים להתאוששות בענף הנדל"ן בארה"ב, לשיפור בעליית מחירי הנדלן בארה"ב וכן במדד ביטחון הצרכנים, אותו הסברתי לפני מספר ימים. ואכן על פי הניו יורק טיימס פורסמה הלילה כתבה כי מחירי הדירות עלו ב 4.6 אחוזים במהלך אוגוסט בהשוואה לשנה קודמת. עוד צוין כי מחירי הדירות עלו באוגוסט ב 0.3 אחוז בהשוואה ליולי, ובהשוואה גם לחודשים שקדמו. עוד כתבו הפרשנים של הניו יורק טיימס כי השילוב של עליה מתונה במחירי הנדל"ן בארה"ב על בסיס חודשי, גידול בכמות מכירת הנכסים ועלייה במדד ביטחון הצרכנים, מבטיחים כי העליות המחירים יהיו גבוהות יותר עם הזמן.

עוד מסבירים האנליסטים האמריקאים כי ברגע שמחירי הדירות עולים, לאנשים יש יותר מצב רוח לבזבוזים, דבר אשר יניע את הכלכלה האמריקאית ויגרום לעלייה משמעותית יותר במחירי הנדל"ן.  

לכתבה המלאה לחץ כאן  

כיצד להתגבר על הפחד ברכישת נדל"ן בארה"ב לחץ כאן

להורדה בחינם של המדריך המלא כיצד לרכוש נכס בארה"ב לחץ כאן

נשמח לסייע בכל שאלה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן