סיכום שנת 2012 בנדל"ן בארה"ב

בית בארה"ב
בית בארה"ב
מגזין CNN האמריקאי ערך מחקר הנוגע לכמות הדירות שנמכרו בארה"ב בשנת 2012. על פי הנתונים במהלך 2012 נמכרו 4.65 מיליון בתים, שיא ביחס לשנים האחרונות. הערכות מדברות כי למרות הגידול המשמעותי, במהלך 2013 ימכרו מספר גבוה יותר של בתים

קצב מכירות הבתים ממשיך להגיע לשיאים חדשים. לפני מספר ימים פורסם במוסף הכלכלי של CNN נתונים על מספרי הדירות, שנמכרו בארה"ב במהלך 2012. על פי הנתונים בשנה החולפת נמכרו 4.65 מיליון בתים, עלייה של 9% משנת 2011 והכמות הגבוהה ביותר משנת 2007.

על פי ה CNN ישנם סיבות רבות לעלייה בכמות הדירות בארה"ב: ריבית המשכנתאות הנמוכה, ירידה באבטלה ועלייה באמון הציבור הינם הגורמים העיקריים. אמריקאים רבים עדים לעליות המחירים, ולמרות ההתרסקות במחירי הדיור במהלך 2007, חוזרים לשוק ורוכשים גם כן דירות.

עוד חשוב לציין כי גם המשקיעים הזרים מהווים חלק בלתי נפרד מחגיגת הרכישות שעל פי הפורבס מגזין קונים נכסים בטריליון דולר בשנה.
על פי מתווכים רבים בארה"ב, מחירי הדיור הינם מהנמוכים בהיסטוריה שידעה ארה"ב, וזאת הסיבה שמשקיעים רבים ומקומיים רוכשים נכסים בארה"ב.

עוד על פי הכתבה הביקושים הגבוהים במהלך חודש דצמבר הורידו את מלאי הדירות למכירה בארה"ב ל 1,820,000 נכסים – הרמה הנמוכה ביותר מאז שנת 2001.

נתון נוסף מתוך הכתבה: הירידה בכמות העיקולים והעלייה בהתחלות הבנייה, גרמו לעליית מחירים של 6.3% בהשוואה לשנת 2011. על פי האנליסטים בארה"ב המגמה תימשך במהלך 2013 ואף תתחזק
למעבר לכתבה המלאה מתוך ה CNN לחץ כאן

להורדת הספר ללא עלות ישירות למייל כיצד להשקיע בנדל"ן בארה"ב  לחץ כאן

נשמח לסייע בכל שאלה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן