עשרת הערים הטובות ביותר להשקעה בארה"ב

השקעות בארה"ב

השקעות בארה"ב

לאחרונה ערך מגזין הכלכלי MSN  האמריקאי מחקר מהם עשרת הערים הטובות ביותר להשקעה בארה"ב. במחקר התייחסו למספר נתונים משמעותיים, שכל משקיע אמור לשים אליהם לב: אבטלה, מחירי דירות, אחוז הבתים הפנויים ומכירי השכירות

משבר של מישהו הינו תמיד הזדמנות לאדם אחר, יסביר כל משקיע מנוסה. ואכן לא מעט משקיעים רכשו דירות בארה"ב ונהנים מתשואה בהווה ואקזיט בעתיד. כדי להשקיע, יש לדעת לעשות את זה נכון, על מנת להקטין את הסיכונים, וכן יש צורך לדעת איפה להשקיע כדי לקבל תשואה טובה. המגזין הכלכלי האמריקאי MSN  ערך סקרים בין סוכנויות הנדל"ן בארהב וכן ערך מחקר מקיף מהם הערים הטובות ביותר להשקעה: מקומות בהם התשואה והאקזיט יהיו טובים וכן במקומות בהם ההתעסקות עם ההשקעה וכן הסיכון יהיו מינימליים:

1.      לאס ווגאס – מחירי הדירות לפני המשבר נמכרו ב 220 אלף דולר וכעת נמכרים ב 120 אלף דולר. מעבר לכך אחוז הדירות הפנויות (VACANCY) עומד על 8.6 אחוז, ודירה ממוצעת מושכרת ב 803 דולר. חשוב לציין כי בווגאס יש גם לא מעט שכונות שעומדות ריקות, אך כאן מדובר על האזורים הטובים בווגאס.

2.      אורלנדו – ה VACANCY  הינו 7.9 אחוז והשכרה ממוצעת של נכס 871 דולר לחודש. באורלנדו מספר לא מבוטל של אוניברסיטאות המהווים עוגן מצוין למשקיעים. לפני המשבר מחיר ממוצע של בית עמד על 210 אלף דולר וכיום נמכרת דירה ממוצעת ב 120 אלף דולר

3.       קולורדו ספרינגס – בקולורדו דירה ממוצעת תושכר ב 713 דולר לחודש ואחוז ה VACANCY הינו נמוך במיוחד – 5.3 אחוז.

4.      ממפיס טנסי – נחשבת לאחר הערים המובילות בארה"ב בתחום ההשכרה עם אחוז VANANCY  של 11.2 אחוז ומחיר דירה ממוצעת לשכירות הינו 682 דולר. חשוב לציין כי ישנם אזורים רבים בממפיס בהם הכח הכלכלי של התושבים הינו נמוך. אך פה מדובר על השכונות החזקות יותר.

5.      ג'קסונביל – רבים בארץ לא מכירים אזור זה, אך מדובר בעיר הנמל הגדולה של ארה"ב בחוף המזרחי בעלת VACANCY  של 10.2 ושכירות מוצעת של 800 דולר

6.      יוסטון – אחוז ה VACANCY  הינו 10.2 ומחיר דירה ממוצעת להשכרה הינה 792 דולר לחודש

7.      אטלנטה –  מחיר דירה ממוצעת להשכרה הינו 849 דולר ואחוז ה VACANCY  הינו 9.1 אחוז. באטלנטה נמצאים 12 חברות המובילות בארה"ב מתוך 500 חברות ענק.

8.      קולומבוס אוהיו – בה נמצאים לא מעט אוניברסיטאות ואחוז VACANCY של 8.6 ומחיר דירה ממוצעת להשכרה הינו 690 דולר

9.      פניקס – אחוז ה VACANCY  הינו 8.9 אחוז ודירה ממוצעת תושכר ב 755. בפניקס מחירי הדיור עלו לא מעט בשנים האחרונות לאחר המשבר, לכן נחשבת מקום טוב להשקעה.

10.  טולסה – אחוז ה VACANCY הינו 8.3 ודירה ממוצעת תושכר ב 584 דולר לחודש. חברות גז ענק יושבות שם וזו גם הסיבה שאחוז האבטלה הינו נמוך ועומד על 4.5 אחוז בלבד. 

 לכתבה המלאה מתוך MSN לחץ כאן 

למעבר לכתבה על שכונות רפאים לחץ כאן

להורדת הספר בחינם כיצד להשקיע בנדל"ן בתבונה לחץ כאן

נשמח לסייע בכל שאלה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן