יריב פז, קורס השקעות נדל"ן בארה"ב

5 עוגנים חשובים: איך לבחור קורס השקעות נדל"ן?

עם ההתעניינות הגוברת בתחום השקעות נדל"ן בחו"ל והשקעות נדל"ן בארה"ב בפרט, היקף האנשים שמעוניינים ללמוד את התחום ולשלם על קורס השקעות נדל"ן רק עלתה. יחד עם זאת, חשוב לבחור את מי שמעבירים לכם את התכנים בתבונה רבה. יצרנו מדריך שיעזור לכם לקבל את ההחלטות

עבור רבים הקפיצה למים של השקעות נדל"ן בחו"ל, עוברת במקרים רבים בחיזוק הידע וההבנה המקצועית. לכן, אחת הדרכים הפופולריות להתחיל בהשקעות נדל"ן בארצות הברית לדוגמא, היא להעשיר את הידע דרך קורס השקעות נדל"ן. בדיוק כפי שקשה לבחור בית להשקעה, או להבין כיצד לבחור השקעת נדל"ן יזמית, ככה האתגר לבחור את הקורס הנכון הוא רב.

בחרנו לכתוב מדריך חשוב מאוד כיצד לבחור קורס השקעות נדל"ן שבאמת יניב לכם ערך ומי יודע אולי יהיה אבן הפינה הראשונה שלכם בדרך להכנסות פסיביות וגם לעצמאות כלכלית ביום מן הימים.

מידת הניסיון והמקצועיות של המרצה

בנדל"ן בכלל ובמיוחד בנדל"ן בארה"ב, לניסיון יש השפעה מאוד משמעותית על כמות הידע. במיוחד בהשקעות נדל"ן בחו"ל שמתבצעות במדינות זרות, שבהם החוקים והכללים הרבה פחות מוכרים לנו, שחיים בישראל, יש חשיבות על ידע, ניסיון ולימוד של השטח. כי חלילה אם נטעה בישראל, אנחנו יכולים לפנות ליועצים ישראלים, הכל בשפה שלנו.

לכן כשאנחנו לומדים על השקעות נדל"ן בחו"ל, ובפרט על השקעות נדל"ן בארצות הברית, נשאף שהמרצה יהיה ישראלי שיש לו ניסיון של מעל לעשור בהשקעות נדל"ן.

 

 

ידע וניסיון במשברים כלכליים ופיננסים

האם המרצה משקיע באופן שוטף או שרכש את הידע מקורס אחר? העיסוק היום יומי של המרצה משפיע וחשוב מאוד על הידע שלו בתחום. תחשבו על זה כך, כשאתם רוכשים ידע ממישהו, אתם רוצים להבטיח שהידע הזה יהיה הכי עדכני ופרקטי שאפשר.

מעבר לכך, כשאנחנו לומדים השקעות, ברצוננו לינוק את הידע ממישהו או מישהי שעברו משבר אחד או שניים כדי שנוכל, ללמוד מהם עד כמה שאפשר על מצבי משבר.

מחליטים על קורס רק אחרי ששומעים סטודנטים ותלמידים לשעבר

תחשבו על זה ככה. אחת ההתנסויות וההכשרות הראשונות שלכם בענף הנדל"ן, יגיעו מקורס שבו אתם משקיעים אלפי שקלים. כשאתם משקיעים בידע שלכם, ואיכות הידע היא קריטית בבחירת השקעות, תדאגו שהידע הזה יגיע ממישהו שיודע להעביר את התכנים ובמיוחד שיש המלצות על קורס השקעות נדל"ן בחו"ל שהוא מעביר.

 

מחויבות המרצה לסיוע לסטודנטים באיתור עסקאות

למשל, בקורסים שמועברים על ידי המותג Paz Academy בבעלות יריב פז, הגישה היא שסטודנטים חייבים להתנסות בשטח, עד כמה שניתן, בביצוע עסקאות. אנחנו מעודדים את הסטודנטים מההתחלה לבחון רכישה של בתים בארה"ב, להתקשר להולסיילרים, למתווכים ולכל איש מקצוע בארה"ב כדי להרגיש את השטח.

תכנים נוספים בקורסים הם שימוש באתרים כמו ZILLOW.COM ו-TRULIA.COM שהופכים כבר את הקורס לפרקטי הרבה יותר ויישומי. גם ההיסטוריה מלמדת שסטודנטים שמגלים מעורבות אקטיבית באיתור השקעות, הופכים להיות מאוחר יותר, למשקיעים מוצלחים מאוד וליצרני הכנסות פאסיביות בעצמם.

רקורד של עסקאות מוצלחות בשוק הנדל"ן

למטיבי לכת, ממולץ לא רק לבדוק עם סטודנטים על טיב המרצה, אלא גם לבחון מול משקיעים שלו, עד כמה הם היו מרוצים מהתהליך? מהרמה המקצועית? אפשר ממש לבוא עם רשימה של פרמטרים שאותם אתם מעוניינים לבדוק ולבקש מהם בנימוס רב לדרג את המרצה מ-1 ועד 5. נכון, זו טרחה עבור מי שאתם מתקשרים אליהם, אבל תלמידים שהפכו למעריצים, ישמחו להמליץ ולספר על המרצה בקשב רב ובסבלנות.

מי שיודע להציג קבלות על עסקאות מוצלחות, סיכויים גבוהים שיידע גם לספר עליהן וכיצד הצליח לאתר אותן. לכן, כשאתם מתעניינים בקורס, תבקשו לקבל דוגמאות על עסקאות עבר שביצע המרצה.

 

נשמח לסייע בכל שאלה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן