מאמרים נוספים

נגיף הקורונה – משבר או הזדמנות?

זה אולי לא נשמע פופוליסטי וגם קצת קר ומנוכר אבל רוב המשקיעים הגדולים בעולם עשו את הכסף שלהם בזמני משבר. לרוב, שאנשים נמצאים במצוקה, הם

השקעות נדלן בקליבלנד

השקעה בקליבלנד

השקעה בקליבלנד ארה”ב תמיד נחשבה ליעד השקעה אטרקטיבי, אבל בעשור האחרון היא זוכה לפופולריות רבה אף יותר. יש לא מעט ערים גדולות ומדינות מרכזיות שזוכות

מהן אפשרויות ההשקעה בארה”ב?

משקיעים ישראלים רבים פונים להשקעה בארה”ב מבלי להבין לעומק מהן אפשרויות ההשקעה העומדות לרשותם, האם הרכישה אכן מתאימה להם, והאם חשוב לשים דגש על בדיקת

יש לי משהו לספר לך!

לאחר חודשים רבים של מחשבה ודיונים, השקנו באתר ביזפורטל תכנית בה אני מתארח מדי שבוע ומדבר על כל הקשור לשוק הנדל”ן בארה”ב. אין ספק שגם

CNN: מגמה חיובית בארה”ב, שיא גידול במכירת בתים

נדל"ן בפלורידה

נכסים בארה”ב

על פי נתוני מקרו כלכליים אשר פורסמו אתמול בארה”ב, טיפס הגידול במכירות הבתים לשיא חדש אשר טרם נראה מזה שלוש שנים. הממוצע החודשי של שיעור האבטלה בארה”ב צנח לשפל בן חמש שנים, וצמיחת פעילות הייצור צוברת תאוצה

חברת המחקר קונפרנס בורד, מסרה אתמול כי בפברואר עלה מדד המדדים הכלכליים המובילים בארה”ב בשיעור של 0.5%, אשר מהווה את העלייה החודשית השלישית ברציפות. עלייה זו תואמת לתחזיות הכלכלנים.
מדד ינואר השתנה בהתאם לעלייה של 0.5%, לעומת העלייה המקורית עליה דווח במקור אשר עמדה על 0.4%. לדברי קן גולדשטיין, כלכלן בחברה, “כלכלת ארה”ב צומחת עתה לאט יותר, והמדד החדש מאשש את התקוות לצבירת תנופה במחצית השנייה של השנה”.

על פי נתונים ראשוניים אותם פרסמה אתמול חברת המחקר מרקיט, עלה במרץ מדד מנהלי הרכש של מגזר הייצור בארה”ב, לרמה של 54.9 נקודות, לעומת 54.3 נקודות בפברואר.
נתוני הבנק הפדראלי של פילדלפיה, מראים כי מדד פעילות הייצור בפילדלפיה עלה במרץ לרמת שתי נקודות, לעומת רמת מינוס 12.5 נקודות בפברואר. המדד השלישי משקף כיווץ בפעילות הייצור, והמדד החיובי מעיד על צמיחה.

שיעור מכירות הבתים בארה”ב גדל בפברואר ב-0.8% לעומת החודש הקודם, לקצב שנתי של 4.98 מיליון בתים, רמה זו מהווה את הרמה הגבוהה ביותר אשר נרשמה מאז נובמבר 2009. כך מסר אתמול איגוד סוכני הנדל”ן בארה”ב.

הכלכלנים חיוו תחזית קצב מכירות שנתי של 5.02 מיליון בתים. נתוני ינואר שונו לקצב מכירות של 4.94 מיליון בתים, לעומת קצב של 4.92 מיליון בתים אשר עליו דווח במקור.
עוד נמסר אתמול מטעם רשות הדיור הפדראלית, כי מחירי הבתים בארה”בטיפסו בינואר ב-0.6% לעומת החודש הקודם, וב-6.5% לעומת ינואר בשנה שעברה.

ממשרד העבודה האמריקאי נמסר כי שיעור האבטלה בארה”ב גדל בשבוע שעבר והוא עומד כעת על רמת 336,000, לעומת רמת 334,000, המהווים שפל של שבעה שבועות. הכלכלנים ציפו לעלייה חדה יותר במספר המובטלים.
הממוצע החודשי של מספר התביעות, אשר נחשב לתנודתי פחות, צנח לרמת 339,750. זוהי הרמה הנמוכה ביותר מאז פברואר 2008, לעומת רמת 347,250 בשבוע הקודם.

כדי לדעת מה זה תשואה וכיצד מחשבים אותה לחץ כאן

להורדה ללא עלות ישירות למייל את הספר כיצד להשקיע בנדל”ן בארה”ב לחץ כאן
דילוג לתוכן