יריב פז, יועץ הכנסה פסיבית לתחום השקעות נדל"ן בחו"ל

איך לבחור יועץ הכנסה פסיבית לתחום השקעות נדל"ן בחו"ל?

יצירת הכנסה פסיבית באמצעות השקעות נדל"ן בחו"ל היא מזמן לא מותרות, אלא צורך אמיתי שנולד ממשברים כלכליים כמו סאב-פריים וקורונה. התחושה כאילו משק הבית לא נפגע, היא אשליה זמנית. משקי בית צריכים כבר היום לפעול ולהגדיל את ההשקעות כדי שלא להיות תלויים באיש בזמן משבר

אחרי שני משברים משמעותיים כמו סאב-פריים וקורונה אין משק בית שלא מבין כי עליו לעשות מעשה. החשיבה הזאת עוברת קודם כל בהגדלת ההכנסות מעבודה, קריירה והתפתחות אישית. אבל, בתוך התהליך הזה, רבים מבינים כי גם הדרך של הכנסה פסיבית, יכולה להיות פתרון לא רע בכלל. כדי לצאת לדרך אתם צריכים להקיף את עצמכם באנשים אחרים שעשו את זה. נכון, יש קושי לרתום חברים לעזור לכם ללכת בדרך שלהם. יש עוד אפשרות שהפכה מאוד לפופולרית בשנים האחרונות והיא לבחור יועץ הכנסה פסיבית שמומחה לתחום השקעות נדל"ן בחו"ל. רובד עליון יותר מזה של הכנסה פסיבית הוא הגעה לעצמאות כלכלית של ממש, כלומר מצב שבו אתם לא תלויים בעבודה.

המוטיב הקבוע הוא להישאר בקיים ובמוכר, לכאורה, התחושה היא שאם לא נפגעתי מהמשבר, אני יכול לנוח לי על זרי הדפנה ולא לעשות דבר. הרי ברור שזו טעות. גם אם אתם עובדים בתפקיד ממשלתי שמציע קביעות, גם אם אתם המהנדסים הכי מוכשרים בסטארטאפ שווה מיליארדים, כל אלה הם דברים שבריריים. אם לא בניתם לעצמכם תיק נכסים שיחסן אתכם ממשברים כלכליים, קרוב לוודאי שאתם פגיעים מאוד למשברים הפיננסים הבאים.

איך להתגבר על הפחדים ולהתחיל לבצע השקעות נדל"ן בחו"ל?

אין ספק, כל מי שקורא את המאמר הזה, בטח אומר לעצמו שהוא רוצה ויכול לצאת לשינוי, אבל בוודאי חושש. כל יציאה ורצון להנעה לפעולה מלווה בחשש. במיוחד כשמדובר בכסף שלנו, אנחנו חוששים. השקעות נדל"ן בחו"ל זהו צעד בהחלט שמלווה בהרבה ספקות. ראשית, אנחנו הולכים להוציא את הכסף שלנו להשקעה במדינה שבה אנחנו כלל לא מתגוררים. שנית, תמיד יש את החשש מהפסד. סיכונים קיימים תמיד ותמיד יהיו, גם בהשקעות נדל"ן בישראל הם קיימים.

בפרק של הפודקאסט שצירפנו, מספר יריב פז בגילוי לב, כיצד סייע לו אריאל אורבך להתגבר על פחדים בחיים. גם תהליך ההתפתחות האישי, של יריב פז בעצמו, לווה הרבה פעמים בהתגברות על פחדים. לא חייבים להתחיל בהשקעות גדולות ובסכומים גדולים, אפילו עדיף שתבצעו השקעות נדל"ן בחו"ל במנות קטנות מאוד בתור התחלה. הרי ברור, שגם אצלכם עובר תהליך של לימוד עצמי ושינוי, אבל אם לא תתחילו את הדרך ותתגברו על הפחדים. הרי, הדברים לא יקרו בעצמם.

כך תבחרו יועץ הכנסה פסיבית לתחום השקעות נדל"ן בחו"ל

ניסיון וידע מקצועי – בסופו של דבר, השקעות טובות כרוכות בניסיון. כשאתם בוחרים יועץ עליכם לדעת שהוא התמודד עם הרבה אתגרים וסוגים של עסקאות. הניסיון הוא חשוב מאוד ומהווה פקטור מאוד משמעותי במיוחד כשמדברים על השקעות נדל"ן בחו"ל.

יועץ שמשקיע אקטיבית במדינות שבהן הוא מציע לכם להשקיע – אם היועץ מאמין שעליכם להשקיע את הכסף שלכם באותם אזורים, עליכם לוודא שהוא בעצמו עושה כך עם כספו האישי.

המלצות אובייקטיביות בלתי תלויות – לכו ובדקו בעצמכם לגבי אותו גוף, האם יש עליו המלצות חיוביות? נסו להגיע לאנשים שהשקיעו דרכו. תוכלו לשאול אותם את שאלת המפתח: "במידה והיה לכם 100 אלף דולר פנויים, האם הייתם משקיעים אצל אותו יועץ הכנסה פסיבית?" במידה והתשובה היא כן, אז זהו סימן טוב מאוד לאיכות הבחירה שלכם.

מיקוד והיכרות עם שוק היעד הספציפי שבו הוא משקיע – יועץ שרק מתחיל להשקיע ולהכיר את האזור, יהיה פחות מיומן ואפקטיבי, לעומת יועץ הכנסה פסיבית שכבר ביצע עשרות ואולי מאות השקעות באותה השכונה. בדקו היטב כמה עסקאות ביצע אותו גוף באזור ורק לאחר מכן תקבלו את ההחלטה.

נשמח לסייע בכל שאלה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן