השקעות נדל"ן בארצות הברית עם יריב פז

השקעות נדל"ן בארצות הברית עם פז גרופ: מדריך למשקיעים

פז גרופ מציעה מגוון רחב של מסלולי השקעות נדל"ן בארצות הברית, במאמר זה ריכזנו את כל הדברים הכי חשובים שאתם צריכים לדעת לפני שאתם מבצעים השקעות נדל"ן בארה"ב. מדריך על זמני שהוא בבחינת לגזור ולשמור

עם עומס המידע הקיים, מתעניינים רבים מתקשים לבחור בין השקעות נדל"ן בארצות הברית. פז גרופ, חברה עם ותק של למעלה מ-13 שנה בתחום הקימה בלוג מאמרים שמנסה נטו להפיק ערך למשקיעים להעניק להם את כל המידע החשוב. חברת פז גרופ מציעה תהליכי ליווי אישי מלא לישראלים בצורה מקצועית ובליווי של יריב פז, יועץ השקעות נדל"ן בארה"ב.

במאמר זה נרכז עבורכם את כל המידע החשוב לגבי השקעות נדל"ן בארצות הברית במטרה לייצר מדריך על שתוכלו לשתף עם כל מי שמעוניינים לבצע השקעות נדל"ן באמריקה.

איך בכלל מתחילים את המסע לקראת השקעות נדל"ן בארה"ב?

כדי להקל עליכם את המלאכה והלימוד, החלטנו לשלב במאמר לימודי זה, גם קטעים מהפודקאסט שלנו, נדל"ן והשקעות עם יריב פז, על מנת שהמידע יהיה מקיף וכרחב ככל שניתן. החלק הראשון והמאתגר הוא לבחור שאנחנו אכן רוצים להשקיע בנדל"ן בארה"ב.

איך להתגבר על פחדים בדרך להשקעות נדל"ן בארה"ב ובחו"ל?

אחד הקשיים שאתרי השקעות נדל"ן בחו"ל כמעט ולא עוסקים בהם, הם הפחדים. את כולנו הפחידו שהשקעות נדל"ן זה מסוכן ושאנחנו עלולים להפסיד את כל הכסף שלנו. אין ספק, יש סיכונים בהשקעות נדל"ן והם רבים, אנחנו גם מדברים עליהם ושמים אותם על השולחן. אבל החששות לא צריכים להביא אותנו לחוסר עשייה.

 

 

אז אחרי כל המסע הארוך הזה, חשבנו שאתם חייבים לדעת כמה עקרונות ומושגים חשובים, בהשקעות נדל"ן בארצות הברית.

מה זה LLC ומדוע עדיף על פני בעלות ישירה?

חברת LLC היא אחד הנדבכים הכי חשובים כשמדברים על השקעות נדל"ן בארצות הברית הוא הקמת חברת llc. מבנה משפטי מסוג llc, יאפשר לכם להשקיע בארה"ב וליהנות מיתרונות משפטיים רבים

מהי טייטל קומפני ומדוע היא חשובה כדי להבטיח את העסקה שלכם?

כמעט בכל העסקאות של השקעות נדל"ן בארצות הברית, חברת TITLE, או בשמה המלא טייטל קומפני (Title Company), משמשת כנאמן לכספי הרוכש "ESCROW". חברת הטייטל היא למעשה סוג של ביטוח של העסקה, הם מייצגים את כל הצדדים בעסקה באופן שווה ובלתי תלוי. חברת הטייטל גובה כמה מאות דולרים, כדי למנוע מצב שבו כספי הרוכש לא מגיעים לרכישת הזכויות שלו בנכס.

כשהעסקה מגיעה לשלב הסיום, מתקיים "טקס" קלוזינג, כלומר סגירת עסקה, אותו מנהל CLOSING AGENT.

מהו DEED ומדוע הוא חשוב בהשקעות נדל"ן בארצות הברית?

שטר מכר (DEED) הוא למעשה ההוכחה לכך שביצעתם עסקת נדל"ן בארצות הברית. מדובר במסמך משפטי המעיד כי עבור תמורת כספי הרכישה (זכות הבעלות הקניינית עברה באמצעות שטר המכר). הוא מקביל לטאבו הישראלי ומראה כי הנכס נרשם על שמכם ויש רק לכם את הזכויות בנכס. הכוח המשפטי של Deed הוא בין החזקים שקיימים, כלומר הוא הביטחון הגבוה ביותר שקיים כי החזקה בנכס שייכת לכם.

מהו HUD השקעות נדל"ן בארצות הברית?

כשאנחנו עומדים לסגור את העסקה לרכישת נדל"ן בארצות הברית, אז אחרי שביצענו את חיפוש הטייטל וגם וידאנו שאין חובות, עיקולים ועוד. אני רוצה כמשקיע להעביר את כל הכסף בפעם אחת. בחלק של המוכר אנחנו נראה בדיוק על מה הרכישה, מה התשלומים שהולכים ואל מי בדיוק.

נשמח לסייע בכל שאלה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן