השקעות נדלן בארהב זו המומחית של יריב פז, מנכ"ל ובעלים של פז גרופ

להשקיע כמו כרישי הנדל"ן: כך הקורס של פז גרופ יהפוך אתכם למקצוענים

קורס השקעות נדל"ן בארה"ב של פז גרופ, יעניק לכם את הכלים כדי להפוך למשקיעי נדל"ן מקצועיים. במסגרת התכנים תזכו להתנסות מעשית בביצוע עסקאות נדל"ן בקליבלנד, אוהיו. תבצעו חקר שוק, תתקשרו למוכרי בתים בעצמכם ועוד

פעמים רבות אנחנו מתלבטים האם להשקיע בהכשרה מקצועית? מה ייצא לנו ממנה? רוב הקורסים, אם תיישמו את החומרים בהם, יעניקו לכם הכשרה מקצועית ואולי הזדמנויות תעסוקה פיזיות.

קורסים אחרים הם למטרת הנאה ופנאי, אבל מעטים הקורסים שייתנו לכם ארגז כלים אמיתי שיאפשר לכם לייצר הכנסה פסיבית משמעותית, אם תתמידו בהם תוכלו להגיע ממש לעצמאות כלכלית.

קורס השקעות נדל"ן של יריב פז ופז גרופ, ילמד אתכם פרקטיקה מעשית של השקעות נדל"ן בארה"ב. בשיעורים תלמדו את יסודות שוק הנדל"ן האמריקאי ובמהלך השיעורים נוביל אתכם במהלך השיעורים ונלמד אתכם כיצד לבצע השקעות נדל"ן בארה"ב בסיכון נמוך. נעבוד רק על מודל שעובד ומוכיח את עצמו.

מהם התכנים המעשיים שתקבלו במהלך קורס השקעות נדל"ן של פז גרופ?

אתם בטח רוצים לדעת, אילו תכנים מעשיים תקבלו וכיצד תדעו שהחומר המקצועי באמת יועיל לכם? אז תוכלו באמת להתרשם מ-2 פרקים שמצורפים מיד מטה בפודקאסט שלנו ולהבין את אופי התכנים, ההסברים המפורטים ורמת המקצועיות הגבוהה. השיעורים הם מעמיקים ופרקטיים בצורה משמעותית והפודקאסט מאפשר להקשיב בפועל כיצד אנחנו מעבירים את התכנים.

להתגבר על המחסום הפסיכולוגי

כשאתם נרשמים לקורס, כמו תלמידים רבים בעבר, היו מוכנים להתגבר על המחסום הפסיכולוגי. אותו מחסום של אמונות ישנות שהבאנו מהבית, של דברים שקראתם בפייסבוק, שמונע מכם להתקדם. ללמוד משהו אחר לא פגע באף אחד מעולם, גם לבצע השקעות נדל"ן בחו"ל צריך אומץ ובשלות נפשית.

התכנים שאנחנו מלמדים בקורס הם פרקטיים ורק תכנים ישימים, הפרקטיקות מבוצעות מדי יום על ידי משקיעים וחברות ישראליות שמשקיעות בנדל"ן בארצות הברית.

תמיכה וליווי אישי לאורך השיעורים

אתם בוודאי תוהים, מדוע יריב פז, משקיע נדל"ן מומחה, שמבצע עסקאות בעשרות מיליוני דולרים בשנה, מוכן ללמד אתכם את כל הכלים והסודות בדרך להשקעות? התשובה היא שהקורסים הללו הם אמנם לא בחינם, אבל המטרה שלהם היא להעניק ידע לרבים ולציבור, במחירים הוגנים מאוד. להנגיש את הידע. אנחנו גאים בכל תלמיד או סטודנט שמיישם את הדברים שלמד בקורסים ושהופך למשקיע נדל"ן מקצוען.

נשמח לסייע בכל שאלה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן