יריב פז, יועץ השקעות נדל"ן בארצות הברית

מה החשיבות של יועץ השקעות נדל"ן בארצות הברית?

יועץ השקעות נדל"ן בארצות הברית יוכל לסייע לכם להשביח נכסים קיימים, להגדיל את התשואה בעסקאות ואף למנוע מצבים שבהם אתם נופלים בעסקאות לא נכונות. לפז גרופ, ניסיון של מעל לעשור בביצוע השקעות נדל"ן בארה"ב ולהובלת משקיעים במעל ל-1,000 טרנזקציות בנדל"ן אמריקאי

כאלה אנחנו הישראלים, לא אוהבים לשלם לבעלי מקצוע שנתפסים אצלנו כמיותרים. אנחנו מאמינים שביכולתנו לעשות דברים לבד. אך בתחום כמו השקעות נדל"ן בחו"ל וספציפית בהשקעות נדל"ן בארה"ב יש חשיבות גדולה לסיוע חיצוני. יועץ השקעות נדל"ן בארצות הברית, כפי שמציעה חברת פז גרופ, הוא בעל ידע רב, ניסיון, קשרים וערך מוסף גבוה לאין שיעור, לעומת התשלום על השירות. לא פעם, שימוש ביועץ השקעות נדל"ן בארצות הברית, הפך עסקאות גבוליות לעסקאות רווחיות מאוד, הצליח גם למנוע מצבים של עסקאות שאינן כדאיות.

עולם המונחים והמושגים של השקעות נדל"ן בארצות הברית, שונה מאוד מעולם המונחים הקיים בישראל. אפשר אפילו להגיד, שאין כל קשר בין השקעות נדל"ן בישראל, להשקעות נדל"ן בארצות הברית. אלה שני שווקים עם מאפיינים שונים בתכלית. השוני הוא בכל אחד מהרבדים: החל מדרך הביצוע של העסקה בשוק החופשי, מנגנוני הפעולה של מתווכים, אפילו אופן ביצוע העסקה הוא שונה כמעט בתכלית כאשר בארה"ב נהוג לבצע את העסקאות דרך חברת LLC.

האם יועץ השקעות נדל"ן המומחה לשוק הישראלי יכול להתאים גם לארה"ב?

התשובה הברורה היא שלא. מי שלא התנסה ספציפית בשוק הנדל"ן האמריקאי, הוא אינו מתאים לליווי השקעות נדל"ן בארה"ב. יועצי נדל"ן ישראלים מכירים את השוק הישראלי, את השכונות בישראל ויכולים ללוות רק משקיעים המעוניינים להשקיע בישראל. מי שטוען כי יש לו ידע בשוק האמריקאי, דרשו ממנו ספציפית ללמוד על עסקאות נדל"ן בארצות הברית שביצע בעשור האחרון. תוכלו תמיד לבדוק את העסקאות עליהן הוא מדבר באמצעות אתרים כמו ZILLOW.COM או TRULIA.COM.

מה התפקיד של יועץ השקעות נדל"ן בארה"ב בפועל?

חברות שונות מציעות ליווי שונה. פז גרופ, מציעה ליווי שהוא A TO Z. כלומר אנחנו מלווים את המשקיעים בכל השלבים של העסקה, החל מהבנת הצרכים של המשקיע, פרופיל הסיכון שלו ובכלל הבנה האם עסקה כזאת היא מתאימה לאופי שלו ולחוסן הכלכלי. השלב השני הוא לשתף ביחד עם המשקיע את מצב השוק, ולהבין את התקציב שלו לביצוע השקעות נדל"ן בארצות הברית.

חברת פז גרופ גם מאתרת עבור המשקיע בתים מסוג סינגל פמילי המיועדים לרכישה, בוחרת יחד איתו את אנשי המקצוע הנכונים והאמינים ולבסוף, מסייעת לו באיתור ובחירה בחברת ניהול נכונה ואמינה.

נשמח לסייע בכל שאלה

תגובות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן